امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: اوج انقلاب ما در محرم بود/ این روحیه مقاومت را ملت از امام حسین(ع) آموخت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: اوج انقلاب ما در محرم بود/ این روحیه مقاومت را ملت از امام حسین(ع) آموخت

حجت الاسلام عبادی شامگاه دوشنبه در مراسم ده‌گردشی و بازدید از روستای کوشه قیس آباد از توابع جلگه ماژان در جمع مردم این روستا اظهار داشت: راه امام حسین(ع)، راه مقاومت و استقامت بود و شعار هیهات من الذله مهم‌ترین شعار و سخن امام حسین (ع) بود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی شامگاه دوشنبه در مراسم ده‌گردشی و بازدید از روستای کوشه قیس آباد از توابع جلگه ماژان در جمع مردم این روستا اظهار داشت: راه امام حسین(ع)، راه مقاومت و استقامت بود و شعار هیهات من الذله مهم‌ترین شعار و سخن امام حسین (ع) بود.

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) حاضر شد بدن خود و یارانش زیر سم اسب برود اما زیر بار ظلم و ستم نرود، افزود: اوج انقلاب ما در محرم بود و این روحیه مقاومت را ملت از امام حسین(ع) آموخت و هرجا که مقاومت کردیم پیروز شدیم و هر جا که کوتاه آمدیم با مشکل مواجه شدیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام حسین(ع) کشتی نجات بود، گفت: ملت ایران با زحمات تیم هسته ای و سخنان مقام معظم رهبری شاهد این است که امروز تحریم‌ها یکی پس از دیگری برداشته و لغو می‌شود و ۶ کشور دنیا در برابر ایران به پای میز مذاکره حاضر می‌شوند.

عبادی با بیان اینکه اقتدار ملت ایران در جهان  زبانزد است، افزود: در حال حاضر که پس از تحریم و بعد از برجام قرار داریم مسئولان کشور ما باید اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهند و در برابر تحریم‌های آینده مقاوم باشند و آمریکا از سر اجبار به پای مذاکره با کشور ایران نشست.

وی با بیان اینکه هیچ ذره ای از دشمنی آمریکا هنوز کم نشده است، اظهار داشت: آمریکا هنگامی راضی و خوشحال می‌شود که دوران قبل از انقلاب ایران تکرار شود و زمان ارباب رعیتی حاکم شود و او هیچ‌گاه عزتمندی ایران را نمی‌تواند بپذیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن نمی‌گذارد ما پیشرفت‌های علمی، اقتصادی داشته باشیم، گفت: دشمن تا زمانی که ملت و کشور ایران را به خاک ذلت نکشاند راضی نمی‌شود و دشمنی آمریکا هیچ تفاوتی با گذشته نکرده است.

عبادی با بیان اینکه دوران پس از تحریم بسیار مهم است، افزود: در این دوران باید تلاش شود تا هیچ روزنه امیدی برای دشمن باز نباشد و تمامی مسئولان با وحدت و همدلی جلوی روزنه‌های نفوذ آمریکا را بگیرند و اختلافات و تندروی‌های بی مورد هیچ نفعی برای مردم و کشور ندارد و باید منافع مردم و محرومان مد نظر باشد.

وی با بیان اینکه باید نسبت به کفار تند خو و نسبت به مردم مهربان باشیم، اظهار داشت: باید تلاش شود تا مشکلات مردم در مناطق محروم و روستاها برطرف تا ماندگاری جمعیت در روستا فراهم شود.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا