امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: ۱۳ آبان یادآور جنایت‎های استکبار علیه ایران است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: ۱۳ آبان یادآور جنایت‎های استکبار علیه ایران است

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری فارس گفت: ۱۳ آبان مبارزه با استکبار را زنده می‌کند و جنایت‌های استکبار علیه ایران قبل و بعد از انقلاب را یادآوری می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‎الاسلام و المسلمین محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند با بیان اینکه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، اظهار داشت: ۱۳ آبان مبارزه با استکبار را زنده می‌کند و جنایت‌های استکبار علیه ایران قبل و بعد از انقلاب را یادآوری می‌کند.

وی با بیان اینکه ایران قصد فرو آوردن سر تعظیم در مقابل آمریکا را ندارد، گفت: به همین دلیل آمریکا با ایران خصومت دارد و می‌خواهد جلوی پیشرفت ما را بگیرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: حتی در قبل از انقلاب و زمانی که روابط خوبی بین رژیم شاهنشاهی با آمریکا بود، باز هم آمریکا مانع پیشرفت ما می‌شد.

عبادی تصریح کرد: قبل از انقلاب هم خیری از آمریکا ندیدیم، به نوعی که آمریکا همیشه قصد ضربه‎زدن به ایران را داشته است.

وی با بیان اینکه ماهیت آمریکا تغییر نکرده است، ادامه داد: اگر ماهیت آمریکا تغییر کند ما نیز می‌توانیم در مورد شعار «مرگ بر آمریکا»، تجدیدنظر کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مراسم روز ۱۳ آبان باید با شکوه‎تر از گذشته برگزار شود، خاطرنشان کرد: در راهپیمایی ۱۳ آبان مردم ایران نفرت و انزجار خود را از جنایت‌های آمریکا اعلام خواهند کرد.

عبادی با بیان اینکه وظیفه مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان یک وظیفه سیاسی است، اضافه کرد: شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، بیشترین شعارهایی خواهد بود که روز استکبار جهانی سر داده می‌شود.

وی با بیان اینکه به دلیل توانمندی‌هایی که داریم آمریکا نمی‌تواند از بعد نظامی کاری انجام بدهد، افزود: دشمن نفوذ فرهنگی انجام می‌دهد و در کنار این نفوذ، نفوذ سیاسی و اقتصادی هم دارد.

انتهای پیام/۶۹۰۳۴/ت۳۰/ض

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا