امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: پروژه‌های عمرانی نیمه‌کاره زیادی در استان وجود دارد/ راه آهن منتظر تحقق وعده های مسوولان است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: پروژه‌های عمرانی نیمه‌کاره زیادی در استان وجود دارد/ راه آهن منتظر تحقق وعده های مسوولان است

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خاورستان گفت: بودجه سال ۱۳۹۴ هنوز به طور کامل محقق نشده است و وعده‌هایی که در این بودجه داده شده یود، هنوز انجام نشده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و السملمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، گفت: تعداد پروژه‌های نیمه‌کاره در استان خراسان‌جنوبی و شهرستان بیرجند زیاد است که یکی از این پروژه‌ها، بیمارستان رازی بیرجند است که متأسفانه در سفر آقای نوبخت قول داده شد اما قول‌ها محقق نشد و بیمارستان آن‌طور که می‌خواستیم پیشرفت نداشته است.

وی اظهار کرد: خواستار تسریع در دوبانده‌شدن جاده بیرجند به سمت مشهد و همچنین جاده بیرجند به سمت زاهدان هستیم که در این خصوص صحبت‌هایی با دو نفر از معاونان وزیر راه و شهرسازی به صورت تلفنی و حضوری داشته‌ایم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: مسوولان به راه‌آهن خراسان‌جنوبی به صورت ویژه نگاه و به وعده‌هایشان عمل کنند.

عبادی تصریح کرد: بودجه در سازمان برنامه و بودجه توزیع می‌شود و برای توزیع بودجه شاخصه‌هایی مانند جمعیت، وسعت و محرومیت درنظر گرفته می‌شود.

وی گفت: بودجه سال ۱۳۹۴ هنوز به طور کامل محقق نشده است و وعده‌هایی که در این بودجه داده شده یود، هنوز انجام نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: از دولت درخواست داریم، خراسان‌جنوبی را در بودجه ۱۳۹۵، به طور ویژه ببینند.

عبادی اظهار کرد: بسیاری از مدیران را دیدم که پیگیر حل مشکلات استان هستند و از ما نیز درخواست همکاری کردند که ما نیز پگیر حل مشکلات هستیم اما برخی از مدیران مراجعه‌ای به ما نداشتند که به نظر می‌رسد خودشان پیگیر مسائل هستند.

وی تأکید کرد: هر مدیری از نماینده مردم کمک بخواهد و درخواست همکاری کند، یقینا ما همکاری می‌کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: سعی کردم با همه مدیران در جهت خدمت به مردم کمک کنم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا