امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف مجلس در گفت‌و گو با فارس: پیام‌های خوبی از داخل کشور به آمریکایی‌ها نمی‌رسد/ برجام ماهیت آمریکا را به دنیا شناساند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف مجلس در گفت‌و گو با فارس: پیام‌های خوبی از داخل کشور به آمریکایی‌ها نمی‌رسد/ برجام ماهیت آمریکا را به دنیا شناساند

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی پیام‌های خوبی از داخل کشور به آمریکایی‌ها نمی‌رسد در حالی که ما باید حساب شده‌تر برخورد کنیم و هرکجا که لازم است با قاطعیت و هوشمندی برخورد مناسب را داشته باشیم.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس از بیرجند، اظهار کرد: ممنوعیت فروش هواپیما به جمهوری اسلامی ایران یقینا نقض برجام است و طبق گفته کارشناسان در پیوست برجام برداشته شدن ممنوعیت فروش هواپیما به ایران وجود دارد.
*راه و رسم دیرین ایالات متحده نقض حقوق بشر است
وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها پیمان‌شکنان بزرگی هستند و اصلا قابل اعتماد نیستند، گفت: سبک آمریکایی‌ها و راه و رسم دیرین ایالات متحده نامردی، زیرپاگذاشتن اخلاق و نقض حقوق بشر است.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حتی کشوری که در آن هستند اشغالی است چرا که میلیون‌ها نفر سرخ‌پوست آمریکایی را نابود کردند تا مملکت آن‌ها را صاحب شوند.
عبادی بیان کرد: ما باید هوشیار باشیم و با حفظ وحدت و با قدرت جلو برویم و بدانیم که اگر پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنیم، آسیبی به مملکت نمی‌رسد.
وی تصریح کرد: بیان این سخن توسط دولتی‌ها که اگر آمریکا برجام را نقض کند ما از برجام خارج نمی‌شویم مسئله خوبی نبود که گفته شد چرا که این پیام را به آمریکایی‌ها می‌رساند که اگر هر کاری انجام دهند اتفاق خاصی نمی‌افتد.
*گاهی پیام‌های خوبی از داخل کشور به آمریکایی‌ها نمی‌رسد 
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: گاهی پیام‌های خوبی از داخل کشور به آمریکایی‌ها نمی‌رسد در حالی که ما باید حساب شده‌تر برخورد کنیم و هرکجا که لازم است با قاطعیت و هوشمندی برخورد مناسب را داشته باشیم.
عبادی گفت: مردم کشور نسبت به رفتارهای آمریکا هوشیار هستند و می‌دانند که هر قدمی که ما عقب برویم آمریکا ده قدم جلو می‌آید و طلبکارتر می‌شود.
*مطالبات آمریکایی‌ها انتها ندارد
وی افزود: مطالبات آن‌ها انتها ندارد و تا زمانی که استقلال، فرهنگ و منابع اقتصادی ایران را در اختیار بگیرند این مطالبات ادامه دارد.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برخی دچار توهمات نشوند که اگر در مقابل آمریکاعقب‌نشینی کنیم موضوع تمام می‌شود چرا که همان طور که در برجام دیدیم آن‌ها پیمان خود را نقض می‌کنند و به تعهدات خود نیز عمل نمی‌کنند.
*برجام ماهیت آمریکا را به دنیا شناساند
عبادی با بیان اینکه برجام ماهیت آمریکا را بیش از گذشته به ایران و دنیا شناساند، گفت: نقض روح و متن برجام حتی درس‌های خوبی به کشورهای دیگر می‌دهد و نقشه راهی برای آن‌ها می شود تا بیش از گذشته بدانند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا