امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند؛درمیان و خوسف در مجلس:حضور در راهپیمایی ها یک نوع جهاد است/ امام راحل معنویت را در دنیا زنده کرد

نماینده مردم بیرجند؛درمیان و خوسف  در مجلس:حضور در راهپیمایی ها یک نوع جهاد است/ امام راحل معنویت را در دنیا زنده کرد

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در امامزادگان باقریه بیرجند ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اظهار داشت: علامه حسن زاده آملی فرمودند انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور است.
وی افزود: کسانی این حرف ها را می زنند که یک کلام سخن دروغ عبث و مبالغه از آنها کسی نشنیده است.
نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب که توسط مردم و پیروی از ولایت فقیه بوجود آمد استقلال است گفت: در مورد اهمیت استقلال هرچه بگوییم کم گفته ایم.
حجت الاسلام عبادی بیان داشت: در دوران ستم شاهی نیروهای نظامی ما در برابر آمریکایی ها احساس خفت و خاری می کردند و آمریکایی ها نگاهی که به ایرانی ها داشتند همچون نگاه به یک خدمتکار بود.
وی افزود: در ارتش آن زمان برخی  بخاطر همین اهانت ها غصه های زیادی می خوردند و در انقلاب واقعا برخی از این عزیزان ارتشی حضور پیدا کردند.
نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسی امروز جرأت نمی کند به مرزهای جمهوری اسلامی نزدیک شود چون می داند که نیروهای نظامی ما با او محکم برخورد می کنند افزود: فرهنگ حسینی روحیه قیام انقلاب اسلامی بود.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه مبارزه سختی و تحریم و چالش دارد گفت: اگرچه شعب ابیطالب ممکن است بخشی از مبارزه باشد اما در نهایت به جنگ بدر و خندق تبدیل می شود.
وی یادآور شد: اسلامی که زمان پیامبر بود و حضرت خدیجه در شعب ابیطالب جان به جان آفرین تسلیم کرد و خیلی های دیگر از گرسنگی تحت فشار شدید بودند، امروز به جایی رسیده است که سنگرهای کفر را یکی پس از دیگری فتح کرده است.
نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب موجب شده است که معنویت در دنیا احیا بشود بیان داشت: یک روحانی مسیحی زمانی بخاطر سالگرد امام(ره) از آن سمت دنیا آمده بود ایران که وقتی از او دلیل این کارش را پرسیدند در جواب گفته بود «خدا می داند امام چکار کرد و معنویت را در دنیا زنده کرد در دنیا کسی نمی توانست نام خدا را ببرد از وقتی امام آمد و انقلاب اسلامی شکل گرفت گرایش به خدا و معنویت زیاد شد و کلیساهای ما هم حتی شلوغ تر شد.»
حجت الاسلام عبادی استقلال را نعمت بزرگی عنوان کرد و گفت: خدا این نعمت را به برکت انقلاب به ما داده است و ما رنج ها و سختی ها و ذلتهای زیادی از عدم استقلال کشیده ایم.
وی افزود: حکامی که در ایران بوده اند مدتهای مدید تحت سیطره آمریکایی ها بوده اند.
نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر ملتی فکر کند که امنیت خودش را فقط در داخل مرز خودش باید تامین کند ان ملت روی امنیت را نخواهد دید اعلام کرد: یکی از دلایلی که امنیت ایران تامین است چون می دانند که حزب الله لبنان و موشکهایشان کنار گوش اسرائیل مستقر است و می دانند که اگر بخواهند امنیت ما را به خطر بیاندازند اسرائیل نابود شده است.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه برخی می گویند به سوریه کار نداشته باشید گفت: اگر به سوریه کار نمی داشتیم خانه را بر سرمان خراب می کردند و امروز باید در کوچه های شهرمان با داعش می جنگیدیم.
وی تصریح کرد: امروز استقلال و اقتداری که ملت به دست آورده است اقتدار فوق العاده ای است و در تاریخ معاصر نمونه آن را نداشتیم.
نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی یک راه اقتدار را شرکت در راهپیمایی دانست و گفت: اگر آن زمان جهاد، شمشیر زدن بود امروز شرکت در راهپیمایی ها نوعی جهاد است.
حجت الاسلام عبادی افزود: ناامیدی دشمنان از دیدن جمعیت حاضر در راهپیمایی است.
وی در ادامه با اشاره به یک خبر خوش برای ساکنان شمال شهر گفت: مردم مراجعاتی برای ایجاد درمانگاه در این منطقه شهر داشتند که واقعا به حق بود.
نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: در دیداری که با وزیر کار داشتیم و با دعوت ما وزیر به این استان سفر کرد درخواستی که داشتیم این بود که یک درمانگاه جامع تامین اجتماعی داشته باشیم و این تصویب شده است که انشاالله سال آینده احداث می شود.
حجت الاسلام عبادی افزود: پیش از این هم درمانگاهی از طرف دانشگاه علوم پزشکی بیرجند جنب مسجدالحسین جوادیه راه اندازی شده است که مشکل درمانی تاحدی حل شود.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا