امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمجلس شورای اسلامی: مسئولین نباید برخی رفتار و حرف ها را به زبان آورند / مسئولان شاید فراموش کرده اند که چرا ما انقلاب کردیم / حضور در مجلس شهدا تنها برای رهايي خود از غفلت روزگار است

نماینده مردم بیرجند درمجلس شورای اسلامی: مسئولین نباید برخی رفتار و حرف ها را به زبان آورند / مسئولان شاید فراموش کرده اند که چرا ما انقلاب کردیم / حضور در مجلس شهدا تنها برای رهايي خود از غفلت روزگار است

حجت الاسلام عبادی اظهار کرد: مسئولین امروز باید بدانند که شهدا برای شهادت به میدان نرفتند که اگر چنین بود، یاد و خاطره شان تا به امروز باقی نمی ماند، بلکه رفتن تا ضمن حفظ آرمان های انقلابشان، رضای خداوند را نیز جلب کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی  نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، اظهار داشت: امروز شاهد اجتماع عظیم مردم در مراسم تشیع شهدا همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) هستیم  و حضور این چنینی در صحنه تنها نشان دهنده ی این است، که نه تنها دلبستگی مردم به نظام جمهوری اسلامی کم نشده، بلکه مسیری  را که امام و رهبری ترسیم کرده اند، خلل و انحرافی در آن پدید نیامده است.

وی ادامه داد: شهداء دارای جاذبه ای قوی هستند، که پس از سال ها در  قلب و ذهن مردم باقی مانده است و شهداء در راه دین و ایمان به خدا ازجان خود گذشتند،  تا امروز امنیت و آرامش ما را فراهم کنند و همه مردم و مسئولین باید دین خود را به شهدا اداء کنند.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان سخن مقام معظم رهبری که فرموده اند  “شهداى ما مظهر، عقلانيت دينى و مدافع حقانيت و عدالت بودند” یادآور شد: امروز همه ی ما باید پاسدار خون شهدا باشیم واین را باید بدانیم، که هیچ چیزی بالاتر از این نیست که انسانی به دست خود، با اراده و اختیار خود، جان و هستی خود را فدای یک آرمان بزرگ و والای الهی بکند، و امروز با ادامه دادن راه آنان زمینه ای برای عزت جامعه فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز ما در صحنه حاضر شدیم، ولی تنها حضور در صحنه کافی نیست  و این را نباید فراموش نكنيم، كه حضور در مجلس شهدا  تنها برای رهايي خود از غفلت روزگار است و بايد ياد شهيدان با تدبیر و تدبر  همراه باشد تا با ادامه دادن راه انان درمسیر پیش رو شرمنده شهدایمان نشویم.

وی ادامه داد: مسئولین امروز باید بدانند که شهدا برای شهادت به میدان نرفتند که اگر چنین بود، یاد و خاطره شان تا به امروز باقی نمی ماند، بلکه رفتن تا ضمن حفظ آرمان های انقلابشان، رضای خداوند را نیز جلب کنند، و ما باید قدر جوانان خود و منزلت شهدا را همیشه بدانیم و به آنان احترام بگذاریم.

حجت الاسلام عبادی شهدا را شناسنامه انقلاب دانست و افزود: شناسنامه  انقلاب به نام و نشان شهدا نقش بسته شده است و تکلیفی که در پیشروی ماست این است که راه آنها را ادامه دهیم و مسئولین نیز باید توجه داشته باشند، که نباید برخی رفتار و حرف ها را به زبان آورند، چرا که ضمن بی حرمتی به شهدا و امام شهدا به آرمان های انقلاب اسلامی نیز توهین می کنند و شاید هم فراموش کرده اند که چرا ما انقلاب کردیم و این را فرمراموش نکند که ما برای نظام جمهوری اسلامی انقلاب کرده ایم و نمی گذاریم تا این آرمان ها حذف شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا