امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با مردم منطقه مهرشهر بیرجند دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفت

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با مردم منطقه مهرشهر بیرجند دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفت

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی: یکی از اساسی ترین مشکلات این منطقه کمبود فضای آموزشی آن می‌باشد که در این راستا پس از دیدار با وزیر آموزش پرورش قول احداث یک مدرسه توسط خیرین از  وزیر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر در جمع مردم بیرجند در مسجد فاطمه معصومه(س) مهرشهر با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نقش مهمی در بیداری ملت‌های دنیا در برار ظلم و استکبار داشته است، اظهارداشت: امواج انقلاب اسلامی ایران حتی در ایلات متحده آمریکا نیز رسیده و دلیل به وجود آمدن داعش و امثالهم نیز جلوگیری از همین امواج است.

وی در ادامه افزود: استکبار با ایجاد گروهک‌های تروریستی در کشورهای مسلمانان به دنبال ارائه چهره زشتی از  اسلام در دل مردم دنیا است.

حجت الاسلام عبادی در بخش دیگری به جنایات آل‌سعود در یمن اشاره کرد و گفت: برخلاف نقشه های دشمنان این رفتار داعش و تجاوز سعودی‌ها به یمن، باعث افزایش محبت ایرانی در دل مردمان یمن، عراق و درگیر کشورها شده است.

وی با اشاره به غیر قابل اعتماد بودن آمریکایی ها اظهار داشت: آمریکایی ها اگر منافعشان در خطر باشد، همین عربستان که گوش به فرمانشان است را از بین خواهند برد.

امام جمعه موقت بیرجند در ادامه آینده مرکز استان خراسان جنوبی اشاره کرد و اذعان داشت: آینده شهرستان بیرجند را به سه دلیل افتتاح و فعالیت منطقه ویژه اقتصادی، دفترامور وزارت خارجه و گرفتن ردیف بودجه برای راه آهن که یک زیرساخت مهم است، روشن پیش بینی می شود و امیدواریم مسئولین به وعده های خود در این زمینه عمل کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با اشاره به مشکلات مهرشهر خاطرنشان ساخت: بخشی از مشکلات مهرشهر در حوزه شهرداری است که پیگیری شده و همچنان نیز در حال پیگیری دیگر مشکلات هستیم.

وی افزود: یکی از اساسی ترین مشکلات این منطقه کمبود فضای آموزشی آن می‌باشد که در این راستا پس از دیدار با وزیر آموزش پرورش قول احداث یک مدرسه توسط خیرین از  وزیر گرفته شد.

حجت الاسلام عبادی به بازدید اخیر خود از مجموعه تصفیه خانه بیرجند اشاره کرد و اظهار داشت: در بازدیدی که به اتفاق مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه ای و شهری و همچنین فرماندار بیرجند انجام شد، مسئولین آب منطقه ای وعده داده اند که تا پایان اردیبهشت ماه آب تصفیه شده در این منطقه قابل برداشت باشد.

گفتنی است در این جلسه اکبری معاون اجرایی شهردار بیرجند نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های شهرداری در این منطقه اظهار داشت: تلاش می شود تا تمامی مشکلات این منطقه که اکثرا آسفالت معابر است، برطرف شود.

وی افزود: در حال برنامه ریزی جامعی هستیم تا ورودی بهتری برای مهرشهر و بیرجند آماده کنیم.

معاون اجرایی شهردار بیرجند خاطر نشان ساخت: زمین آتش نشانی این منطقه واگذار شده و مراحل ساخت ساختمان آتش نشانی در حال پیگیری است.

وی در پایان بیان داشت: بحث معابر مهرشهر که در برخی نقاط دچار مشکل است، در شورای ترافیک مطرح و ساماندهی می شوند.

IMG_0436

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا