امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: ما نمی توانیم چشممان را روی همه مسائل ببندیم/ نظام را فدای اشخاص کنیم به طور حتم نباید از افرادی دفاع کنیم که شایستگی ندارند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: ما نمی توانیم چشممان را روی همه مسائل ببندیم/ نظام را فدای اشخاص کنیم به طور حتم نباید از افرادی دفاع کنیم که شایستگی ندارند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسبت به انتصابات اخیر در وزارت علوم تحقیقات و فناوری منطقی است گفت:حساسیت و دقت نظر مجلس نسبت به انتصابات صورت گرفته برای استیفای حقوق و امنیت و آینده دانشگاهیان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از ویژه نامه مجلس ششم آذرماه روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت السلام سید محمد باقرعبادی اظهار داشت: دغدغه مجلس بحث افرادی است که در حوادث سال ۸۸ حضور داشتند زیرا این افراد کسانی بودند که موجی از نارضایتی را بین مردم ایجاد کردند به گونه ای که صدای برخی از اصلاح طلبان را هم درآورد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:از دیدگاه مجلس برخی از انتصابات صورت گرفته از بین افرادی است که در حوادث سال ۸۸ حضور داشتند که به نظر می رسد انتصابات آنها در وزارت علوم مشکلات امنیتی را برای آینده کشور ایجاد می کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه واکنش مجلس نسبت به انتصابات اخیر در وزارت علوم منطقی است تصریح کرد:اقدام مجلس برای استیفای حقوق و امنیت خاطر مردم بسیار حائز اهمیت است و به طور حتم مجلس باید در این حوزه ورود پیدا کند.

عبادی با یادآوری حضور وزیر اطلاعات در جلسه کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس تاکید کرد:وزیر اطلاعات در این جلسه اعلام کرد که نسبت به همه انتصابات استعلام انجام نشده است همچنین لازم به ذکر است مجلس نیاز به اخذ استعلام ندارد زیرا در حوادث سال ۸۸ وجود دارد که آنها نیز هیچ گونه دفاعی در این مورد ندارند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دانشگاه مکانی حساس است و نمایندگان دغدغه آینده دانشگاهیان را دارند گفت:ما نمی توانیم چشممان را روی همه مسائل ببندیم . نظام را فدای اشخاص کنیم به طور حتم نباید از افرادی دفاع کنیم که شایستگی ندارند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا