امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس:معارفه استاندار خراسان جنوبی دوشنبه هفته آینده برگزار می شود

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس:معارفه استاندار خراسان جنوبی دوشنبه هفته آینده برگزار می شود

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس گفت:طی پیگیری صورت گرفته با وزیر کشور اعلام شد برگزاری مراسم معارفه استاندار جدید خراسان جنوبی دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از روزنامه بیرجند امروزحجت الاسلام سید محمد باقر عبادی اظهار داشت:طی تماس هایی که نمایندگان استان با دفتر وزیر کشور داشته اند اعلام شد مراسم معارفه وجه الله خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی در دولت تدبیر و امید دوشنبه هفته آینده با حضور وزیر کشور برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد:بر اساس اعلام مسئولان وزارت کشور روز معارفه با انجام برنامه ریزی های لازم به طور دقیق اعلام خواهد شد.وی در خصوص خواسته های نمایندگان مردم استان از استاندار جدید گفت:همه ما خدمتگزار مردم هستیم و طبیعتا خواسته های مردم را باید پیگیری کنیم.

وی انتقال آب به استان را مهمترین خواسته مردم عنوان کرد و گفت:خراسان جنوبی در زمینه بی آبی وضعیت خاصی دارد و آینده در این زمینه وضعیت بحرانی خواهیم داشت که از دولت می خواهیم این بحث را پیگیری کند.

وی همچنین موضوع راه آهن جذب سرمایه گذارو رونق تولید و ایجاد اشتغال را از دیگر مباحث مهم استان ذکر کرد و افزود:جوانان جویای کار در استان ما فراوانند که این زمینه باید وضعیت اشتغال استان ساماندهی شود.

وی در ادامه عرصه فرهنگ را ریشه ای ترین موضوع عنوان کرد و اظهار داشت:ارتقای مسائل فرهنگی قانونگرایی و فرهنگ اقتصادی سالم باید برای مردم ایجاد شود و با توسعه ارزش ها از هنجار شکنی جلوگیری کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا