امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:نتایج مذاکرات ایران و ۱+۵ مورد حمایت ماست

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:نتایج مذاکرات ایران و ۱+۵ مورد حمایت ماست

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف گفت:از جزئیات مذاکرات به دلیل محرمانه بودن اطلاعاتی در دست نیست اما در مجموع هرآنچه که تلاش شود منافع ملت ایران را به دست آورده و در چارچوب منویات مقام معظم رهبری باشد مورد حمایت ماست.

سخنرانی حجت‌الاسلام عبادی در همایش شوراهای اسلامی روستایی شهرستان بیرجند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از ویژه نامه مجلس یکم آبانماه روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت السلام سید محمد باقر عبادی گفت:فکر می کنم آنچه در روند فعلی مذاکرات جریان دارد از نگاه مسئولان عالی جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب به دور نیست با این وجود بنده امیدوار به مذاکرات هستم و آنطور که پیداست تا کنون نیز قدم های خوبی برداشته شده است.

وی همچنین درباره راه های پیوستن ایران به پروتکل الحاقی اظهار داشت:دولت برای الحاق به هر پروتکل و پیمانی باید رای مجلس را داشته باشد.طبیعی است که مجلس نیز در این زمینه کار کارشناسی کرده و بر اساس آن نظر خواهد داد.این در حالی است که در شرایط فعلی به طور کامل نیز روشن نیست که آیا اصلا نیازی به قبول کردن پروتکل الحاقی هست یا خیر.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا