امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:ایستادگی در برابر ظلم و ستم از مهم‌ترین اهداف قیام عاشورا بود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:ایستادگی در برابر ظلم و ستم از مهم‌ترین اهداف قیام عاشورا بود.

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی ظهر تاسوعا در جمع عزاداران روستای نصرآباد بیرجند گفت: امام حسین(ع) زیر بار ذلت نرفت و برای احیای فرایض اسلامی تمامی عزیزان و یاران خود را فدا کرد تا اسلام زنده بماند.19 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی هدف قیام عاشورا را ایستادگی در برابر ظلم و ستم دانست و گفت: امام حسین(ع) حاضر نشد زیر بار ذلت برود و در این راه تمامی عزیزان و یاران خود را فدا کرد تا اسلام زنده بماند.وی همچنین بر احیاء امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد و گفت: این فریضه الهی باید در جامعه اسلامی تبیین شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی با اشاره به مواضع خصمانه آمریکا در سال‌های گذشته با جمهوری اسلامی اظهار کرد: تیم مذاکره کننده ایرانی به خوبی می‌داند که به هیچ عنوان نمی‌شود به آمریکایی‌های اعتماد کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان در خانه ملت: باید بهانه هسته‌ای را از آمریکایی‌ها گرفت زیرا آنها می‌خواهند مشکلات دیگری که دارند را با شعار مشکل هسته‌ای ایران جلو ببرند، اما در واقع آنان با اصل اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران مشکل دارند. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تاکنون دستگاه دیپلماسی حضور موفقی در مذاکرات داشته و مواضع ملت ایرانی به خوبی به گوش ۱+۵ رسیده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا