امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:مردم خراسان جنوبی به تیزهوشی و فرهنگ معروف هستند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:مردم خراسان جنوبی به تیزهوشی و فرهنگ معروف هستند

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه اظهار داشت: درست است که استان خراسان جنوبی محرومیت اقتصادی داشته و پایین ترین سرانه درآمدی را در کشور به خود اختصاص داده اما از بابت علمی و فرهنگی بسیار برخوردار است.IMG_0897

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از ویژه نامه مجلس بیستم آذرماه روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت السلام سید محمد باقرعبادی درباره فوت دکتر معتمدنژاد به عنوان یکی از شخصیت های علمی و برجسته استان خراسان جنوبی افزود:شاخصه های نیروی انسانی در خراسان جنوبی نیز از بسیاری از استان های برخوردار کشور بالاتر است.مردم خراسان جنوبی همیشه به تیزهوشی و فرهنگ معروف و مشهور بوده اند.بزرگان فراوانی نیز حوزه و دانشگاه داشته اند.وی همچنین تاکید کرد:تعدادی از چهره های ماندگار کشور نیز از اهالی استان خراسان جنوبی بوده اند.از این جمله می توان به استاد معتمدنژاد اشاره داشت که پدرعلم ارتباطات بودند.وی زحمت کشید و به جایگاهی رسید که داشت.

دکتر معتمدنژاد می تواند الگویی باشد برای جوانان ما تا همچنان به سمت آینده و قله های رفیع دانش حرکت کنند.این نماینده مجلس نهم همچنین یادآور شد:بنده بسیار امیدوار هستم که جوانان ما از نظم برنامه ریزی و استفاده از فرصت ها و تلاش پروفسور معتمدنژاد درس بگیرند و در آینده نیز ما چهره های علمی و درخشان بسیار بیشتری داشته باشیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا