امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: سفر دکتر روحانی بدون کلنگ زدن پروژه راه آهن و آب سفری ابتر خواهد بود

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: سفر دکتر روحانی بدون کلنگ زدن پروژه راه آهن و آب سفری ابتر خواهد بود

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهتر است قبل از سفر دکتر روحانی منابع اعتباری پروژه ها از جمله پروژه راه آهن مشخص گردد، گفت: سفر دکتر روحانی بدون کلنگ زدن پروژه راه آهن و آب سفری ابتر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمانیده مردم بیبرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خاورستان در رابطه با سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی که قرار است در انتهای بهمن ماه صورت گیرد، اظهار کرد: سفر دکتر روحانی یقینا می تواند سفر خوب و تأثیر گذاری باشد اگر به موضوعات اساسی توجه ویژه ای شود.

وی افزود: اگر این سفر می خواهد با برکت عنوان گردد باید حتما پروژه راه آهن استان کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز گردد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بهتر است قبل از سفر دکتر روحانی منابع اعتباری پروژه ها از جمله پروژه راه آهن مشخص گردد.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: بحث انتقال آب نیز موضوع دیگری است که کلنگ زنی آن مورد توجه قرار دارد و به صرف اینکه سوالاتی گفته شود کفایت نمی کند و باید بحث اجرایی شدن عملیات آن مطرح شود.

وی عنوان کرد: سفر دکتر روحانی بدون کلنگ زدن پروژه راه آهن و آب سفری ابتر خواهد بود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امیدواریم اعتبار وعده هایی که دکتر روحانی در سفر دو سال پیش خود به استان داشته اند نیز برآورده گردد تا مردم راضی گردند و پروژه های ناتمام به اتمام برسد.

حجت الاسلام عبادی در پایان گفت: در سفر گذشته رئیس جمهور تمامی نمایندگان استان به سخنرانی پرداختند و اگر شورای اداری انجام شود امیدورایم همه ی دوستان مشکلاتشان را بازگو کنند تا در رفع محرومیت بیشتر تلاش گردد

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا