امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: غیر کارشناسی اعلام کردن بیمارستان های استان توسط استاندار کج سلیقگی محض است/ می ترسم راه آهن هم غیرکارشناسی اعلام شود/ با سخنان استاندار، دولت نیاز به دشمن در استان ندارد

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: غیر کارشناسی اعلام کردن بیمارستان های استان توسط استاندار کج سلیقگی محض است/ می ترسم راه آهن هم غیرکارشناسی اعلام شود/ با سخنان استاندار، دولت نیاز به دشمن در استان ندارد

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خاورستان، اظهارکرد: برخی از مدیران از جمله شخص آقای استاندار تمرکز ایشان بیشتر در بحث های سیاسی است تا عمرانی.

وی افزود: این جور رفتارها نشان دهنده این است که دولت می‌خواهد بخشی از رفتارها را مدیریت کند و به یک سمت و سویی خاص ببرد اما این رفتارها اثر معکوس دارد.

بهترین اقدام برای مدیران دولتی پرهیز از سیاسی کاری است

نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بهترین کار برای مدیران اگر می خواهند برای دولت کاری بکنند خدمت به مردم و پرهیز از کارهای سیاسی، روزمردگی و سیاست بازی است که متاسفانه ما امروز شاهد آن هستیم.
غیرکارشناسی اعلام کردن بیمارستان خوسف و قاین، صورت مسئله پاک کردن است

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر این‌که ما اهتمامی به کارهای مردم از سوی دولتی‌ها در استان نمی بینیم، گفت: برخی از پروژه‌های عمرانی مانند بیمارستان قاین و خوسف، با کمال تعجب این‌ها را غیر کارشناسی می نامند اما این صحبت‌ها به خود دولت برمی گردد و این یعنی اینکه دولت تاحالا کار غیر کارشناسی انجام داده است.

وی تصریح کرد: این طور صحبت کردن‌ها مشخص است برای رفع مسئولیت و عدم اهتمام به مسائل عمرانی است و نشان از ناتوانی افراد و صورت مسئله را پاک کردن دارد چراکه این گونه سخن ها هیچ معضلی از مردم قاینات و خوسف حل نمی کند.

نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در خراسان شمالی نیز اتفاق افتاد که پروژه های متعدد غیرکارشناسی اعلام شد.

حجت الاسلام عبادی افزود: اینکه بگوییم پروژه ها غیرکارشناسی است راحت ترین راه برای شانه خالی کردن از زیربار مسئولیت است؛ چراکه طبیعتا دوندگی و پاسخ گویی نمی خواهد.

موضع گیری های دولتی ها، در رای مردم تاثیر دارد
وی تاکید کرد: اگر صورت مسئله را پاک کنیم خیلی راحت تریم اما مردم این موضع گیری‌ها تا انتخابات در خاطرشان می ماند و در رای شان تاثیر دارد.

وی با تاکید بر اینکه روی این حرف های غیر کارشناسی که توسط مسئول ارشد دولت در استان گفته می شود باید کارشناسان سیاسی واکنش نشان دهند، متذکر شد: حتی افرادی که برای انتصاب آقای استاندار پیام تبریک دادند و در کنار استاندار هستند برای اینکه مردم تکلیف‌شان را بدانند آن ها باید اعلام موضع کنند آیا آن ها این نظرات استاندار را قبول دارند یا نه؟

 

جریان های سیاسی حامی استاندار، آیا مواضع وی را تأیید می کنند؟

نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم اگر بخواهند جریان سیاسی را برگزینند شفافیت لازم است جریان‌های سیاسی که حامی استاندار هستند اعلام کنند.

با این اوصاف راه آهن هم از سوی آنان غیرکارشناسی اعلام می شود!

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: متاسفانه می ترسم روزی برسد که بگویند راه آهن و انتقال آب به استان هم غیر کارشناسی است چون باید از خلیج فارس منتقل شود؛ این طور صحبت کردن‌ها برای انجام کارهای سیاسی و انتخاباتی با خیالات است.

 

این طور صحبت کردن آقای استاندار کج سلیقگی محض است
وی تاکید کرد: این طور صحبت کردن ها کج سلیقگی محض بوده و به ضرر دولت است؛ هیچ کس و هیچ چیزی به این اندازه نمی توانست به دولت آسیب بزنند که این اتفاق افتاد.

 

با سخنان استاندار، دولت نیاز به دشمن در استان ندارد

نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در استان ما، دولت آقای روحانی و آقای جهانگیری نیاز به مخالف ندارند بلکه ۲ و یا ۳ کلام این طوری استاندار صحبت کنند، مردم تکلیف خودشان را خواهند دانست.

حجت الاسلام عبادی افزود: برخی از فولادهایی که آب کم می خواهد آیا این ها غیرکارشناسی است  یا صورت مسئله پاک کردن است؟ این افراد موضع خودشان را روشن کنند تا مردم خوب تصمیم بگیرند.

 

اطرافیان استاندار برای آبروی خود، از سخنان وی برائت بجویند و موصع خود را مشخص کنند
وی تصریح کرد: قبل از اینکه دیر بشود همه افرادی که کنار استاندار هستندحرف های استاندار را حاشا کنند زودتر این کار را انجام دهند تا آبروی آنها حفظ شود.

استاندار بجای اینکه به فکر رفع محرومیت باشد، بیشتر به فکر منافع دولت است

نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: مسئول ارشد استان، آقای استاندار به جای اینکه رفع محرومیت کنند آنقدر علاقه مند به دولت هستند که دلشان نمی آید رقمی از بودجه کم شود و به منطقه محرومی چون قاین و خوسف داده شود.

وی ادامه داد: این تفکر به دولت بیشترین آسیب را می زند، دولت نیاز به دشمن ندارد چراکه خود نمایندگان دولت این کار را به نحو احسن انجام می دهند.

وی گفت: اینکه مسئولان استانداری خراسان جنوبی اعلام کرده اند ۱۰ میلیارد تومان به راه آهن استان رسیده است غلوهای سیاسی است؛ بودجه راه آهن سال گذشته داده نشد برخلاف مصوبات عمل کردند کوتاهی‌ها نسبت به استان خیلی زیاد بود

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا