امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی: نخستین انتظاراتی که از وزیر ورزش و جوانان وجود دارد این است که نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی اقدام شود

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی: نخستین انتظاراتی که از وزیر ورزش و جوانان وجود دارد این است که نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی اقدام شود

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی : در شهرستان بیرجند استادیوم ۱۵هزارنفری را داریم که هنوز تمام نشده و در خیلی از شهرستان ها و بخش های دیگر نیز طرح های ورزشی وجود دارند که نیمه تمام مانده اند. IMG_0897

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از ویژه نامه مجلس بیست ونهم آذرماه روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت السلام سید محمد باقر اظهار داشت: با توجه به این مسئله درخواست داریم در حد بضاعت و امکان این طرح ها تکمیل شده و به بهره برداری برسند.البته برخی از آنها نیز احتیاج به اعتبار زیادی ندارند و می توان به راحتی آنها را کامل کرد.

عبادی در ادامه با بیان اینکه شاید اگر نام این وزارتخانه را جوانان و ورزش می گذاشتند بهتر بود اظهار داشت: ورزش یک جنبه از ابعاد مورد نیاز جوانان است و مسائل فرهنگی اجتماعی و موارد دیگری نیز وجود دارد که جوانان به آنها دچار هستند که این وزارتخانه باید نیم نگاهی هم به مسائل غیر ورزشی داشته باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: اما می بینیم که از ابتدای شکل گیری این وزارتخانه مسائل ورزشی ارجحیت داشته است. با این وجود جوانان ما آینده سازان کشور بوده و مورد توجه خاص هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان در خانه ملت :هدایت و راهنمایی جوانان راه خواص خود را می طلبد و باید با روش دقیق و روان شناسه باشد تا تاثیربگذارد.

عضو کمیسیو آموزش و تحقیقات مجلس یاد آور شد:الان می بینیم که تهاجم فرهنگی در اوج است و شبکه های ماهواره ای و اینترنتی فرهنگ و سبک زندگی خود را ترویج می کنند که به هیچ وجه قرابتی با دین و فرهنگ ما ندارد.وزارت ورزش و جوانان به نوعی بایستی علاوه بر ورزش باید نگاهی هم به مسائل جوانان داشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا