امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس:آل سعود بدلیل نداشتن ولایت در جهل به سر می‌برد

نماینده مردم بیرجند در مجلس:آل سعود بدلیل نداشتن ولایت در جهل به سر می‌برد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از  خبرگزاری شبستان ، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی  در مراسم عید غدیر خم در علی آباد بیرجند با اشاره به این سخن از پیامبر(صلی الله علیه وآله وسلم) که فرمودند« هر كه بميرد و امام زمانش را نشناسد ، همانند مردن زمان جاهليت مرده است »، اظهار داشت: مردن به مرگ جاهلیت یعنی اینکه جاهل به خدا، پیامبر، ولایت و احکام و اسلام بودن و از دنیا رفتن.

وی با بیان اینکه پیامبر(صلی الله علیه وآله وسلم) فرمودند که ائمه بعد از من ۱۲ نفر هستند، گفت: در اسلام تنها مکتب شیعه است که قائل به ۱۲ امام هستند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه جاهل به امام و ولایت بودن بالاترین نوع جهل است، ادامه داد: امروز آل سعود بدلیل نداشتن ولایت، جهل آنها به جایی رسیده که نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انها نامه می نویسد و از اینکه ایرانی ها در حج شرکت نکردند از آنها تشکر می کند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه شرط توحید ولایت است، افزود: کسی که ولایت ندارد، به توحید دست پیدا نمی کند و دچار جاهلیت می‌شود.

وی با بیان اینکه تجربه ثابت کرده آمریکا قابل اعتماد نیست، گفت: هرگاه برای مذاکره به طرف آمریکا رفتیم آسیب دیدیم، چراکه آنها منافع خود در منطقه را در ضعیف کردن ایران می دانند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا