امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس‌ در گفتگو با تسنیم: “رفع بوروکراسی و تحول در ساختار اداری” راه همدلی دولت و ملت را هموار می‌کند

نماینده مردم بیرجند در مجلس‌ در گفتگو با تسنیم: “رفع بوروکراسی و تحول در ساختار اداری” راه همدلی دولت و ملت را هموار می‌کند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در راستای همدلی با مردم، تحول اداری در ساختار اداری ایجاد کند و با رفع بوروکراسی سبب خوشحالی مردم و هم‌دلی و هم‌زبانی با مردم را فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند با بیان اینکه امسال را مقام معظم رهبری سال دولت و ملت، همدلی و هم زبانی نام نهادند اظهار داشت: به فضل الهی از اول انقلاب تاکنون نظام مقدس جمهوری اسلامی که برخواسته از مردم است و توجه ویژه‌ای به نظرات مردم دارد این همدلی و همزبانی همواره وجود داشته و دارد.

وی بیان کرد: هرچند دشمنان خیلی سعی کرده‌اند به نوعی بین مردم و دولت و حاکمیت جدایی و تفرقه بیندارند ولی با توجه به اینکه جمهوری اسلامی متکی به آرا، نظر و حرف مردم بوده است و هر سال تقریبا یک انتخابات برگزار شده، این همدلی و همزبانی سبب بقای انقلاب اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه همدلی و همزبانی دولت و ملت سبب قوت نظام و از بین رفتن توطئه‌های دشمنان شده است افزود: مردم هم از دولت خواسته‌هایی دارند و انتظار است که دولت که برمبنای خواسته‌های مردم شکل گرفته در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی است عمل کنند و در این راستا با ملت هم‌صدا و همدل شود.

وی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری در پیام نوروزی بر این مهم تاکید داشتند که دولتمردان توجه ویژه‌ای به مردم داشته باشند تصریح کرد: تورم، اشتغال مهم‌ترین دغدغه مردم است که باید به آن نگاه و اهمیت ویژه‌ای معمول شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید در وهله اول با نگاه کار‌شناسی مسائل و مشکلات مردم را بررسی و برمبنای آن قدم برداریم اظهار داشت: مردم از بوروکراسی اداری خسته شده‌اند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه بوروکراسی اداری در کشور سنگین و وقت گیر است گفت: وقت مردم بسیار ارزشمند که باید دولت در راستای همدلی با مردم، تحول اداری در ساختار دولت ایجاد کند که تحقق این امر سبب خوشحالی مردم و همدلی و همزبانی می‌شود.

وی توجه و مبارزه با مفاسد اقتصادی را از دیگر انتظارات مردم در راستای همدلی دولت و ملت عنوان کرد و افزود: آنچه مردم از دولت، مجلس و قوه قضاییه دارند این است که همدل با مردم قدم‌های بزرگی بردارند و بدور از هرگونه مبهم و کلی گویی با بیان مصادیق روشن و ادله صحیح با مفسدان اقتصادی برخورد کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم انتظار دارند با مفاسد اقتصادی مبارزه عملی و درست و همراه با مستندات واضح و روشن و به‌دور از هرگونه تهمت و افترا برخورد قاطعانه انجام شود.

‌عبادی با قدردانی از قوه قضاییه در برخورد قاطعانه با مفاسد اقتصادی گفت: خوشبختانه قوه قضاییه از ماموریت‌های خود سرافراز بیرون می‌آید و این نشانه آن است که فشار سیاسی را کنار گذاشته و فرقی نمی‌کند که چه کسی را محاکمه می‌کند.

وی برمبارزه جدی، واضح و روشن با مفاسد اقتصادی تاکیدکرد و بیان داشت: مردم علاقه‌مند هستند دولت به صورت جدی و به‌دور از هرگونه مسائل سیاسی با این پدیده برخورد کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف درمجلس شورای اسلامی کاهش تورم و ایجاد اشتغال، رفع بوروکراسی اداری و مبارزه با مفاسد اقتصادی را از خواسته‌های مردم دانست و گفت: دولت و مجموعه حاکمیتی و قوای سه گانه باید با آنچه مردم در دل دارند همدل و همزبان شوند و در جهت رفع آن تلاش کنند.

وی با بیان اینکه عملیاتی شدن این روند موفقیت‌های خوبی را به همراه دارد ابراز امیدواری کرد: بهتر از گذشته این روند تعاملی افزایش یابد.

انتهای پیام/ ر

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا