امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: اولویت دولت دوازدهم “بهبود فضای کسب و کار” در جامعه باشد

نماینده مردم بیرجند در مجلس: اولویت دولت دوازدهم “بهبود فضای کسب و کار” در جامعه باشد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید فرهنگ توزیع در تعاونی‌ها گسترش و سهم تعاون در اقتصاد افزایش یابد گفت: بهبود فضای کسب و کار اولویت دولت دوازدهم باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی صبح امروز در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تبریک هفته تعاون اظهار داشت: امیدواریم شاهد رشد تعاونی‌ها و جایگاه بایسته آنها در کشور باشیم چون سهم تعاونی‌ها باید در اقتصاد افزایش یابد.

وی با بیان اینکه تعاونی‌ها چشمه جوشان اشتغالند افزود: گاهی زیرساخت‌ها فراهم نیست و فضای کسب و کار و بهبود را باید بتوانیم ارتقا بخشیم چون بروکراسی اداری در کشور موجب یاأس می‌شود و بهبود فضای کسب و کار باید اولویت دولت دوازدهم باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: خرسندیم که دولت دوازدهم توانست با رأییکم‌نظیر برای وزرای خود اعتماد نمایندگان مجلس را جلب کند که این آرا نشان داد که مجلس از همه سلایق سیاسی به دولت کمک می‌کند تا بتواند هرچه زودتر برای خدمت به مردم و رفع مشکلات گام بردارد.

عبادی با بیان اینکه مجلس در تعامل و کمک به دولت سنگ تمام گذاشت و نشان داد که  مجلس خوشحال می‌شود تا دولت بتواندهرچه زودتر مشکلات پیش روی مردم را برطرف کند افزود: در بحث قوانین مازاد اقدامات خوبی در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته  و انباشت قانون که سبب دست و پاگیری برای مردم بود از کتاب قانون حذف شد.

وی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در این دوره تلاش دارد تا راه برای برای دولت باز کند تا بتواند به مردم خدمت کند  و اگر شما مدیران و مسئولان قوانینی را می‌بینید که باعث مشکلاتی می‌شود به مجلس ارائه دهید و از طریق وزارتخانه‌ به مجلس منتقل شود و مطمئناً مجلس همراهی می‌کند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: معافیت مالیاتی که در برنامه ششم ممنوع شد اما این سبب نمی‌شود که دیگر راه به طور کامل بسته شود چون اگر احساس شود که معافیتی در جایی مفید است می‌توان با وجود برنامه‌ریزی و رأی‌گیری در برنامه تصویب شود و دراین راستا راه باز است و در واقع برنامه ششم سدی برا این موضوع نیست.

عبادی افزود: تعاونی‌ها می‌توانند عدالت اجتماعی را در جامعه ایجاد کنند و علاوه بر عدالت اجتماعی تعاونی‌ها در اشتغال هم سهم زیادی داشته و می‌توانند داشته باشند اما احساس می‌کنیم در استان خراسان جنوبی بحث تعاونی‌ها در امر توزیع مشکل دارند و باید فرهنگ توزیع در تعاونی‌ها گسترش یابد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا