امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: برطرف کردن مشکلات جهان اسلام نیازمند وحدت مسلمانان است

نماینده مردم بیرجند در مجلس: برطرف کردن مشکلات جهان اسلام نیازمند وحدت مسلمانان است

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از راه‌های ایجاد وحدت تربیت درست است،گفت: برطرف کردن مشکلات جهان اسلام نیازمند وحدت مسلمانان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم بیرجند

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امشب در جشن هفته وحدت در مسجد امام حسین(ع) در جمع مردم اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) خون دل زیادی خوردند تا اسلام پاگرفت و گسترش یافت. پیامبر با وجود اینکه برای اسلام سختی‌های زیادی کشید و در طول این مسیر همسر و عزیزان خود را از دست داد، پیامبر سختی‌های زیادی را تحمل کرده تا اسلام به دست ما برسد حال اگر امانتدار خوبی نباشیم، گناهی بزرگ کرده‌ایم.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: امروز دشمنان تلاش زیادی برروی اقتصاد ما دارند تا ما  به موضوعات دیگر نپرداخته و  از طریق اقتصاد ما را نا امید کنند و امروز بزرگترین مشکلات در کشور اشتغال و اقتصاد است. امروز همایش سرمایه گذاری، تولید و اشتغال برنامه خوبی در بیرجند و استان خراسان جنوبی برگزار شد، این برنامه‌ها جهاد فی سبیل الله است و مسئولان نباید در امور کوتاهی کنند و ما عملکرد مدیران را نظارت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در بعد فردی تزکیه و تعلیم بسیار مهم است، اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) مبعوث شد تا در بعد فردی تعلیم دهد و مردم اهل علم و دانش تزکیه شوند.  یکی از راه‌های ایجاد وحدت تربیت درست است، دشمنان تلاش دارند تا از طرق مختلف بین اهل سنت و تشیع، بیان اقوام، ملتها، استانها وسلایق مختلف دشمنی ایجاد کنند.

عبادی افزود :امروز در دنیای اسلام وحدت لازمه و ضروری است و راهی به جز وحدت وجود ندارد و  هرکس که برای اختلافات بین دو مذهب دامن زند  او مزدور و دشمن است.یکی از چیزهایی که میتوان از طریق آن به وحدت رسید، ائمه واهل بیت هستند .

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا