امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند؛درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی: بودجه عمومی کشور برای توسعه صنعت ریلی باید افزایش یابد

نماینده مردم بیرجند؛درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی: بودجه عمومی کشور برای توسعه صنعت ریلی باید افزایش یابد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در لایحه تقدیمی دولت به مجلس اعتبارات راه آهن در کل کشور کاهش یافته است گفت: با توجه به بودجه عمومی کشور امکان ساخت راه‌آهن با این میزان وجود نداشته بلکه تنها فاینانس مهم است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل ازخبرگزاری تسنیم حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی و استاندار با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره راه آهن کشور اظهار داشت: در این دیدار همفکری و مشورت برای توسعه راه آهن استان و شرق کشور محور بیرجند کالشور و زاهدان مطرح شد.

وی افزود: خطی از راه‌آهن بافق مشهد به فردوس قرار است کشیده شود و با توجه به اینکه بودجه تقدیم مجلس شده اما وضعیت بودجه برای راه‌های به دست آوردن اعتبارت باید مشخص باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال با آنچه که در لایحه تقدیمی دولت به مجلس صورت گرفته است اعتبارت راه آهن در کل کشور کاهش یافته و در این دیدار حضار خواستار پیگیری افزایش اعتبارات راه‌آهن در مجلس بودن اما با بودجه عمومی کشور امکان ساخت راه آهن در کشور وجود ندارد.

عبادی افزود: درحال حاضر تنها چیزی که بسیار مهم است فاینانس است و علاوه بر اینکه بخشی را باید بدهند و بخشی هم دولت باید به وعده‌های خود عمل کند در هر حال فاینانس اهمیت زیادی دارد که در این راستا مشاوره‌هایی انجام شده و راه‌حل‌هایی به دست آمد که هرگاه اجرایی شد به مردم استان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا