امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس تأکید کرد: ورودِ دولت به معرکه واردات برای کشور خطرناک است/ برخی وزراء بجای کار نگاهشان به ژنو و وین بود

نماینده مردم بیرجند در مجلس تأکید کرد: ورودِ دولت به معرکه واردات برای کشور خطرناک است/ برخی وزراء بجای کار نگاهشان به ژنو و وین بود

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه واردات بی‌رویه و غیرضرور به کشور زیاد است، اظهارداشت: اگر دولت واردِ معرکه‌ی واردات شود، این موضوع برای صنایع و دیگر بخش‌های اساسی کشور خطرناک است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلیمن سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خاورستان در خصوص این نگرانی که بعد از رفع احتمالی تحریم‌ها، واردات بی‌رویه به کشور آغاز خواهد شد، گفت: هم‌اکنون که تحریم هستیم، واردات بی‌رویه و غیرضرور برخی کالاها مانند خودروهای لوکس، چه از مبادی رسمی و گمرکات و چه از راه قاچاق، به کشور زیاد است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی متذکر شد: اگر اموال بلوکه‌شده موانع آن برطرف و دولت واردِ معرکه‌ی واردات شود، این موضوع برای صنایع و دیگر بخش‌های اساسی کشور خطرناک است.

حجت الاسلام عبادی اضافه کرد: با ورودِ دارایی‌های بلوکه‌شده به کشور، باید کار زیربنایی در کشور انجام شود. لازم است دولت در این زمینه اقدامات مهم و اساسی انجام دهد.

در مسکن و انتقال آب به استان‌های خشک هیچ برنامه‌ای از دولت ندیدیم

وی در ادامه به برنامه‌های دولت یازدهم در بخش مسکن و طرح انتقال آب اشاره کرد و گفت: بی‌برنامگی در بسیاری از موضوعات در کارهای دولت به چشم می‌خورد. در مسکن و انتقال آب به استان‌های خشک هیچ برنامه‌ای از دولت ندیدیم.

وی اضافه کرد: زیرساخت‌های مهمی در کشور مانند راه‌آهن و انتقال آب به استان‌های دارای بحران آب، داریم که باید دولت علاوه بر صرفه‌جویی، دقت لازم را خرج‌ها داشته باشد.

حجت الاسلام عبادی افزود: می‌توان با فراهم آوردن زیرساخت‌های اساسی(راه، حمل و نقل ریلی و هوایی و آب) در کشور زمینه سرمایه‌گذاری‌های زیادی در مناطق و شهرهای مختلف فراهم کرد و حتی در هر شهری به براساس ظرفیت‌های آن واحدهای تولیدی احداث تا جوانان و مردم آنجا مشغول کار شوند که این موارد، نیاز دارد ضمن توجه به آن، سنجیده‌تر نیز عمل شود.

رئیس‌جمهور برخی از وُزرا را تعویض کند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برخی از وُزرا به جای اینکه کار کنند، نگاهشان به ژنو و وین و اقدامات آقای ظریف بود.

حجت الاسلام عبادی با بیان‌ اینکه کم‌کاری برخی از وزارت‌خانه‌ها مشهود است تصریح کرد: برخی از وُزرا نمره خوبی ندارند و سن‌ و سال بالایی دارند که لازم است رئیس‌جمهور این وُزرا را تعویض کند چراکه این کار به نفع کشور خواهد بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا