امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: تسنیم ارزش‌های انقلاب‌، امام راحل و شهدا را به‌خوبی پاس داشته است

نماینده مردم بیرجند در مجلس: تسنیم ارزش‌های انقلاب‌، امام راحل و شهدا را به‌خوبی پاس داشته است

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقرعبادی صبح امروز در بازدید از دفتر و تحریریه خبرگزاری تسنیم خراسان‌جنوبی، با تاکید بر نقش رسانه‌ها در مقابله با جنگ نرم استکبار، اظهار کرد: این خبرگزاری در مدت کوتاه فعالیت خود جایگاه خوبی در سطح کشور پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی، به نقل از خبرگزاری تسنیم، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: تسنیم در مدت فعالیت خود، خوشبختانه از رشد، ارتقاء و بالندگی خوبی برخوردار بوده است.

عبادی با قدردانی از مدیر و خبرنگاران خبرگزاری تسنیم در خراسان جنوبی گفت: از زمان راه‌اندازی این خبرگزاری در خراسان‌جنوبی شاهد تحول خوبی در عرصه رسانه و انعکاس اخبار و رویدادهای استان  بوده‌ایم که شایسته قدردانی است.

785

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/302317

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا