امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: تیم مذاکره کننده بر لغو کامل تحریم ها و غنی سازی نامحدود پافشاری کند

نماینده مردم بیرجند در مجلس: تیم مذاکره کننده بر لغو کامل تحریم ها و غنی سازی نامحدود پافشاری کند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که استفاده از انرژی هسته ای حق مسلم و ثابت شده ملت ایران است، گفت: ملت یاران همواره به دنبال استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای بوده اند و تیم مذاکره کننده هم موظف به دفاع از حق ملت و پافشاری برای رفع تحریم و غنی سازی نامحدود است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی ، نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در بیرجند با بیان این که بهرهمندی از انرژی ها نو، پاک و سالم حق تمامی ملت های جهان است و هیچ کس حق ندارد دانش این انرژی ها را به نفع خود بلوکه کند و به سایر کشورها اجازه استفاده ندهد، گفت: متاسفانه غرب و کشورهای پیشرفته علی رغم پافشاری ظاهری نسبت به حقوق متقابل و یکسان انسان ها دانش های نوین را به نفع خود مصادره کرده و اجازه استفاده از این دانش ها را به سایر کشورها نمی دهند و حال که ملت ایران با اتکا به متخصصان بومی به این دانش دست یافته باز هم می خواهند با انواع تحریم ملت ایران را از این حق محروم کنند.

وی افزود: هدف آمریکا و هم پیمانان غربی آنها زا این کار این است که آنها می خواهند با این کار جلوی پیشرفت ایران را بگیرند زیرا از یک ایران قدرتمند از نظر علمی که شعار اصلیش ظلم ستیزی است می ترسند زیرا می دانند چنین ایرانی حیات طاغوت ها و استثمار آنها را تهدید می کند به همین دلیل می خواهد با عقب نگه داشتن ایران و انزوای این کشور از توسعه اندیشه های عدالت خواهانه و ظلم ستیزانه در جهان جلوگیری کنند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که آمریکا با به راه انداخت بازی های رسانه ای و سیاسی می خواهد تیم مذاکرده کننده را تحت فشار قرار دهد، ادامه داد: ملت یاران هموراه پشتیبان نظام ولایت و دولت بوده اند و تیم مذاکرده باید بداند باید برخواسته های ملت ایران از جمله لغو کامل ترحیم و حق غنی سازی نامحدود پافشاری کند و از تهدیدهای دشمن نهراسد زیرا ملت ایران تربیت یافته مکتب امام حسین (ع) هستند و به هیچ وجه از حقوق و ارزش های اسلامی خود کوتاه نیامده و جان برکف آماده مقابله با دشمن هستند.

حجت الاسلام عبادی با بیان این که نمایندگان مجلس هم ضمن نامه ای خواسته های خود را به تیم مذاکره کننده اعلام کرده اند، گفت: آمریکا هرگز به ملت ایران اجازه پیشرفت نمی دهد ولی ملت ایران با حضور در مذاکرات هسته ای ثابت کرده اند که برای هر گفتمانی آماده هستند ولی هرگز بر سر حقوق مسلم خود سازش نمی کنند همانطور که امام حسین (ع) به خاطر آب و حکومت دنیوی با یزیدیان سازش نکردند.

وی ادامه داد: دولت و ملت باید در کنار یکدیگر برای توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند و با پیاده سازی اصول اقتصاد مقاومتی زمینه افزایش تولید و اشتغال زایی را در کشور فراهم کنند. /۹۶۸/ت۳۰۲/ج

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا