امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: قدرت جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه است

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: قدرت جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه است
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی ایران به برکت ولایت فقیه است، گفت: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل ازخبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت السلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگ جشن ولایت که با حضور اقشار مختلف مردم در محل دفتر امام جمعه بیرجند برگزار شد، اظهارکرد: بزرگترین عید امت اسلامی عیدغدیر است که دراین عید تنها برای اهل بیت جشن نمی گیریم بلکه مبحث بزرگی به نام حکومت را دنبال می کنیم.وی بیان کرد: محل نزاع در مسئله غدیر بحث حکومت است که دراین رابطه شواهد نیزاین را نشان می هد که مراد اصلی پیامبر(ص) در این روز مسئله حکومت بوده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آیه ۳۱ سوره اعراف گفت: این آیه اهمیت مسئله امامت را بیان می کند که در این آیه خداوند می فرماید” بگو ای پیامبر خداوند تنها امور ناشایست را ممنوع می کند اگرچه آشکار و پنهان باشد”.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه واژه امام به صورت مکرر در قرآن آمده است، تصریح کرد: این واژه در لغت به معنی چیزی که ازآن پیروی شود بیان شده است.

وی بیان کرد: قرآن کریم واژه امام را برای افرادی که از آنها پیروی می شود چه حق و چه باطل به کار می برد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: انسان دو جنبه متضاد با یکدیگر در درون خود دارد که یکی از این دو جنبه میل به خداوند به عنوان کمال مطلق و جنبه دوم میل به پستی و زشتی است که این دو میل در دیگر موجودات وجود ندارد و اگر هست بسیار کمرنگ است.

حجت الاسلام عبادی اظهار کرد: جوامع انسانی نیز بر اساس این دو میل حرکت می کنند و کسی که می‌تواند جامعه را منحط و یا حرکت تعاملی در جامعه ایجاد کند امام آن جامعه است.

وی با بیان اینکه امامت و رهبری به مثابه روح یک جامعه هستند، گفت: امامت و رهبری جامعه درواقع روح برای کارها و اعمالی که در جامعه صورت می گیرد است که در این رابطه رفتار های جامعه جسم هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر امامت حاکم بر جامعه حق نباشد رفتارهای تکاملی جامعه از بین می رود که در این حکومت انحطاطی روحی دمیده می شود که تمام زشتی در جامعه انجام می شود.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه از جهت فرهنگی مسئله حاکمیت بسیار تاثیرگذار است، افزود: نماز به عنوان یک زیبایی در جامعه شناخته شده که در حرکت فرهنگی جامعه تاثیر گذار است.

وی با بیان اینکه امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست، افزود: این قدرت نشات گرفته از پیروی از ولایت فقیه است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به تحولات اخیر در کشورهای منطقه اشاره کرد و گفت: امروز با مدیریت جمهوری اسلامی ایران تمام نقشه های دشمنان در کشورهای عراق، لبنان و سوریه نقش برآب شده است.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اگر امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از گذشته در سطح جهان می درخشد به برکت پیروی از ولایت فقیه و احکام حیات بخش اسلامی است.

وی اظهارکرد: اگر امروز شمارس معکوس برای نابودی اسرائیلی آغاز شده به برکت ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/ ب

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا