امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: دادستان و مسوولان محترم استاني پیگیر حادثه خاورستان باشند/ خاورستان رسانه انقلابی و ارزشی است

حجت الاسلام عبادی: دادستان و مسوولان محترم استاني پیگیر حادثه خاورستان باشند/ خاورستان رسانه انقلابی و ارزشی است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعرض عده ای به دفتر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان، گفت: دادستان و مسوولان استاني باید پیگیر این حادثه باشند و عوامل برخورد و دلیل ریشه یابی و نتیجه اعلام شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سيد محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامي در گفتگو با خبرنگار خاورستان در پی تعرض به خاورستان، اظهار کرد: سایت خاورستان یک سایت انقلابی و ارزش گرا است و هدف آن تقویت ارزش های اسلامی است.

 

وی افزود: آن چه ما از این سایت در عرصه سیاست شاهد بوده ایم حرکت در چارچوب درست بوده است و در مبارزه با فتنه، فتنه گر و روشنگری خوب عمل کرده است.

 

اتفاق به وجود آمده شایسته خاورستان نبود

نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان با ابراز تاسف و محکوم کردن اتفاق به وجود آمده در اين سایت، گفت: این اتفاق شایسته خاورستان نبود و خبرنگاران این مجموعه سزاوار این چنین برخورد تند و خشنی نبودند.

 

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: این رفتار مخالف فرهنگ بالای مردم خراسان جنوبی بود.

 

دادستان و مسئولان استانی باید پیگیر باشند

وی تصریح کرد: دادستان و مسوولان استاني باید پیگیر این حادثه باشند و عوامل برخورد و دلیل آن ریشه یابی و نتیجه اعلام شود و همه بدانند که ریشه این چنین اعمال خشونت باری در کجا است.

 

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در خانه ملت با بیان اینکه بایستی جامعه خبری آزادی داشته باشند و بتوانند مطالب به حق و مستند خود را بازگو کنند، گفت: نباید وضعیتی پیش آید تا افرادی بتوانند هر لحظه کتک بزنند ، به تجهیزات لطمه وارد کنند و هزینه های گزافی را به وجود آورند چرا که این چنین رفتارهایی مطمئنا به ضرر جامعه خواهد بود.

 

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه اهتمام پایگاه خبری تحلیلی خاورستان در جهت ارزش های انقلابی است، افزود: این بحث ابعاد فرهنگی دارد و فرهنگ و ارشاد اسلامی باید پیگیری کند و از رسانه ها حمایت صورت گيرد.

 

وی با اشاره به اینکه ابعاد سياسي این موضوع از طرف مسوولان سیاسی استان باید بررسی شود، گفت: در بحث حقوقی و قضایی دادستانی ورود پیدا می کند و افرادی که این کار را انجام دادند باید به مجازات برسند.

 

نماینده مردم بیرجند ،خوسف و درمیان در مجلس خاطرنشان کرد: ایجاد فضای ناامن برای خبرنگاران خصوصا در این استان فرهنگی اقدام ناشایستی است.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا