امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفتگو با ایسنا: در بحث اقتصاد مقاومتی نیز کارنامه خوبی نداریم/ واردات کالا لوکس و غیر ضروری خسارت فراوانی بر اقتصاد وارد کرده است

نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفتگو با ایسنا: در بحث اقتصاد مقاومتی نیز کارنامه خوبی نداریم/ واردات کالا لوکس و غیر ضروری خسارت فراوانی بر اقتصاد وارد کرده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس، واردات کالاهای غیر ضروری را از دیگر مشکلات اقتصادی کشور خواند و افزود: بخش عمده واردات کالا لوکس و غیر ضروری نظیر ورود خودروهای لوکس و کالاهای مشابه داخلی میلیاردها دلار ارز از کشور خارج و خسارت فراوانی بر اقتصاد وارد کرده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی،‌ نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، در خصوص ارزیابی از توجهاتی که به شعار سال شده است، گفت: نمره‌ای که می‌ توان به تحقق شعار سال داد متوسط است و در بحث فرهنگ نیاز به کار بیشتر بود.

وی با بیان اینکه در بحث اقتصاد مقاومتی نیز کارنامه خوبی نداریم، تصریح کرد: در تحقق این شعار گام‌های اساسی صورت نگرفته است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس، واردات کالاهای غیر ضروری را از دیگر مشکلات اقتصادی کشور خواند و افزود: بخش عمده واردات کالا لوکس و غیر ضروری نظیر ورود خودروهای لوکس و کالاهای مشابه داخلی میلیاردها دلار ارز از کشور خارج و خسارت فراوانی بر اقتصاد وارد کرده است.

عبادی اظهار کرد: ازجمله اقدامات مطلوب که در تحقق شعار سال صورت گرفت، اجرای طرح “رفع موانع تولید” بود که مجلس شورای اسلامی نیز مصوبات خوبی داشت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس، ادامه داد: این طرح در راستای اقتصاد مقاومتی آثار خوبی داشت.

وی با بیان اینکه متاسفانه اقتصاد ما امروز بیشتر از هر مساله‌ای درگیر خودش است، خاطرنشان کرد: دولت و مجلس باید با هم هماهنگی بیشتر داشته باشند، چراکه به جرات می‌توان گفت مسایل داخلی بیش از تحریم‌ها بر اقتصاد کشور ضربه وارد می‌کند.

خبرنگار: ۱۰۱
انتهاي پیام

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا