امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفت‌وگو با تسنیم: خراسان جنوبی با کمبود شدید آب مواجه است

نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفت‌وگو با تسنیم: خراسان جنوبی با کمبود شدید آب مواجه است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر استان خراسان جنوبی با کمبود شدید آب مواجه است و بحران کم آبی در این استان بسیار جدی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: خشکسالی‌های پی در پی و کمبود شدید آب در حال حاضر در استان جدی است و داریم رو به بحران آب می‌رویم.

وی با بیان اینکه این مهم نیاز به توجه ویژه دولت به این درد بزرگ مردم استان است، افزود: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال “دولت و ملت، همدلی و همزبانی” نامگذاری شده باید بیشتر به مشکلات مردم به ویژه در مناطق محروم توجه کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بلاتکلیفی روستائیان و اینکه آبی برای خوردن و کشاورزی ندارند مهمترین دغدغه ما است و در حال حاضر هیچ دستگاه اجرایی متولی بحث اشتغال روستائیان نیست.

عبادی بیان کرد: دولت باید همانطور که محصولات کشاورزی مانند گندم را از کشاورزان به صورت تضمینی خریداری می‌کند محصولات صنایع دستی روستائیان را نیز از آنها به صورت تضمینی خریداری کند.

وی تاکید کرد: با خرید تضمینی محصولات صنایع دستی روستائیان اشتغال برای آنها فراهم شده و باید تمام دستگاه‌های اجرایی دست به دست هم داده و مشکلات اشتغال را در روستاها را برطرف کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر روستائیان فراموش شده و از آنها غفلت می‌شود که نیاز به توجه دارند و اگر به آنها توجه نشود زودتر از آنچه که فکر می‌کنیم روستاهای ما خالی می‌شود.

انتهای پیام/ ی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا