امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: ریشه تمام حرکات تروریستی در جهان به موساد و سیا برمی­گردد/ آمریکا به عربستان هم رحم نخواهد کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: ریشه تمام حرکات تروریستی در جهان به موساد و سیا برمی­گردد/ آمریکا به عربستان هم رحم نخواهد کرد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته در یادواره شهدای پایگاه شهید رجایی مسجد مرتضوی بیرجند بیان داشت: در دنیای امروز دروغگوتر از آمریکا وجود ندارد و این کشور نیز بویی از انسانیت نبرده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از دانشجو؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه افزود: آمریکا در حالی ادعای حقوق بشر و دموکراسی دارد که در جهان آنقدر کشت و کشتار راه انداخته که روی هیتلر را هم سفیده کرده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس تصریح کرد: مدت ها است که سلفی ها و معارضین سوریه از سلاح شیمیایی استفاده می کنند؛ اما این کشوری که ادعای دموکراسی دارد سکوت کرده و اکنون موضوع حمله به سوریه را مطرح می کند.

عبادی به جنایات رژیم جعلی صهیونیستی در فلسطین و حمایت آمریکا از این رژیم اشاره کرد و گفت: اگر در حال حاضر در فلسطین رای گیری انجام شود حتی یک صهونیستی هم رای نمی آورد.

وی آمریکا را دروغگوی بزرگ خواند و گفت: تمام حرکات تروریستی که در جهان اتفاق می افتد در راستای تامین امنیت اسرائیل و ایجاد بهانه برای حضور آمریکا در منطقه خاورمیانه انجام می شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه سلفی ها دست نشانده خود آمریکایی ها در منطقه هستند، تصریح کرد: اینها دو هدف تخریب چهره واقعی اسلام و درگیری و مشغول کردن جبهه مقاومت برای راحتی اسرائیل  را دنبال می کنند.

آتش جنگ در سوریه دامن عربستان را هم خواهد گرفت

عبادی با اشاره به حمایت های کشورهای عربی از آمریکا در جنگ با سوریه به خصوص کشور عربستان، گفت: آمریکا و اسرائیل تا کنون به هیچ کشوری رحم نکرده اند و بعد از سوریه به سراغ عربستان هم خواهند رفت.

وی تصریح کرد: کشورهای عربی که از آمریکا حمایت می کنند و خواستار پرداخت هزینه جنگ آمریکا با سوریه هستند بدانند که این آتش دامن خودشان را نیز خواهد گرفت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا