امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند،درمیان وخوسف درمجلس: سبک زندگی ایرانی‌ها در جهات مختلف باید حسینی باشد

نماینده مردم بیرجند،درمیان وخوسف درمجلس: سبک زندگی ایرانی‌ها در جهات مختلف باید حسینی باشد

نماینده بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس با بیان اینکه جریان وهابیت توسط یک جریان انگلیسی به وجود آمد تا در دنیای اسلام اختلاف ایجاد کنند، گفت: باید تلاش کنیم زندگی وسبک زندگیمان حسینی باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سید محمد باقر عبادی به نقل خبرگزاری تسنیم از بیرجند حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد باقر عبادی صبح امروز در مراسم عزادارای در حسینیه جماران بیرجند، اظهار داشت: جریان وهابیت توسط یک جریان مرموز انگلیسی به وجود آمده و انگلیس‌ها مکتب وهابیت را بنا نهادند.

وی با بیان اینکه در دنیا مکتب بهائیت را در بین اهل سنت و وهابیت کاشتند، افزود: آنها با ایجاد وهابیت هدفشان این بود تا بتوانند ابزار اختلافات در دنیای اسلام را مدیریت کنند و جلوی وحدت دنیای اسلام را بگیرند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: وهابیت درمنطقه توسط عربستان ، آمریکا و اسرائیل اداره می‌شود و انگلیس هم جزو همان دسته است که این موضوع مانند روز بر همه روشن است.

عبادی با بیان اینکه به دلیل عشق مکتب اهل بیت و علمای که داشت وهابیت زیاد نتوانست رشد کند، افزود: وهابیت با پول‌های میلیاردی درآمدهای نفتی رشد وبه وجود آمده  تا اسلام را تحریف و بین مسلمانان اختلاف بیاندازند واین جریان‌ها در منطقه توسط غرب هدایت می‌شود.

وی با بیان اینکه داعش هم که افکار وهابیت را دارد از سرمایه همان وهابیت به وجود آمده افزود: یکی از کارهایی که در جریان مکتب وهابیت شکل گرفته تلاش برای جدا کردن مسلمانان از ائمه است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: داعش به عنوان موجودی منفوری است که با تمدن مخالف بوده و محور شرارت در منطقه است و به راحتی زنان، مردمان وکودکان بیگناه را زنده زنده سر می‌برد.

عبادی با بیان اینکه  وهابیت هرگونه نزدیک شدن به ائمه و قبور مطهر آنها را شرک دانسته وکمک گرفتن از پیامبران خدا را هم شرک می‌‌داند، افزود: کمک گرفتن آل سعود از ترماپ شرک نیست اما کمک گرفتن از اولیاء خدا از دیدگاه وهابیت شرک است.

وی بیان داشت: در فتنه ۸۸ وزیر امور خارجه انگلیس وقتی در مجلس مورد بازخواست قرار گرفت، در جمع نمایندگان گفت، ما هرچه تلاش کردیم که جمهوری اسلامی ایران ساقط شود اما جواب نداد گویا خدا هم ایرانی است‌.

عبادی با اشاره به مکتب امام حسین(ع) و عزاداری‌ها افزود: باید عزاداری‌های ما برای حضرت سیدالشهدا(ع) در شان این حضرت و سبک زندگی و رفتار ما هم حسینی باشد.

وی با بیان اینکه نمی‌شود بگوییم ما را با سیاست کاری نیست بگذاریم هرکس هرکار می‌خواهد انجام دهد، اظهار داشت: این دیدگاه درستی نیست که هرکس در دنیا هر جنایتی انجام دهد و ما بگوییم به ما ربطی ندارد این مسلمانی نیست.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا