امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: سپاه قهرمان مبارزه با تروریست و داعش است

نماینده مردم بیرجند در مجلس: سپاه قهرمان مبارزه با تروریست و داعش است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه قهرمان مبارزه با تروریست و داعش است گفت: ادبیات تند ترامپ به دلیل شکست‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه است و دلیل عصبانیت ترامپ به دلیل تحقیری است که در برابر ملت ایران شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب در بیرجند با اشاره به سخنان اخیر ترامپ و مواضع خصمانه او در برابر جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: صحبت‌های رئیس جمهور آمریکا و مواضع خصمانه چیز جدیدی نیست و بعد از پیروزی انقلاب که روی پای خودمان ایستاده‌ایم آمریکا از ما عصبانی است و تاکنون هم هرچه از دستشان برآمده انجام داده‌اند.

وی افزود: ادبیات آقای ترامپ به دلیل شکست‌هایی است که آمریکا در منطقه خاورمیانه با آن روبه‌رو شده است و داعش نیز در حال نابودی است و دلیل عصبانیت و ادبیات تند ترامپ به دلیل تحقیری است که در برابر ملت ایران شده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سخنان و ادبیات تند ترامپ چیزی به جزء فضاسازی نیست و به دلیل اینکه قبل از رئیس جمهور شدن در آمریکا این تاجر شسکست خورده بوده است که طبیعتاً اینگونه حرفایی که می‌زند نگرانی ندارد چون آمریکا هرچه از دستش ساخته بوده انجام داده اما شکسته خورده است.

وی افزود: مردم ما همه باید مشغول کارهای خود باشند و خیلی به این عربده کشی‌ها توجه نکنند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی نسبت به مواضعه آمریکا و سخنان ترامپ در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز اظهار داشت: سپاه قهرمان مبارزه با تروریست است و داعش را که دست پرورده آمریکا بوده به نابودی کشانده و نفس‌های آخرش را می‌کشد و طبیعتاً از پدر معنوی داعش آقای ترامپ انتظار می‌رود عصبانی باشد چون سپاه نابود کننده تروریست و داعش است.

عبادی با اشاره به سخنان رئیس جمهور بیان کرد: سپاه در قلب‌های مردم جا دارد و آنها اتفاقا وقتی به سپاه بپردازند محبوبیت سپاه نه تنها در ایران بلکه در تمام منطقه و جهان افزایش پیدا می‌کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا