امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: بعثت پیامبر اعظم(ص)، جاهلیت را از جامعه عربستان دور کرد زیرا پیام وحی در ذات بعثت نهفته بود و جاهلیت بشر امروز، نتیجه دور شدن و بی توجهی نسبت به پیام وحی است

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: بعثت پیامبر اعظم(ص)، جاهلیت را از جامعه عربستان دور کرد زیرا پیام وحی در ذات بعثت نهفته بود و جاهلیت بشر امروز، نتیجه دور شدن و بی توجهی نسبت به پیام وحی است

حجت الاسلام ˈمحمد باقر عبادیˈ روز سه شنبه در جمع مردم بیرجند افزود: تاریخ اسلام نشان می دهد هر قدر مسلمانان از پیام وحی و دستورات قرآن دور شدند، شکست خوردند و در مقابل تبعیت از پیامبر (ص)و آموزه های اسلامی موجب سربلندی،پیشرفت و ترقی آنها شده است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف مجلس شورای اسلامی به نقل از ایرنا؛ حجت‌الاسلام عبادی به مشخصات جامعه عرب جاهلی قبل از بعثت پیامبر(ص)، اشاره کرد و گفت: ˈبت پرستیˈ، ˈخرافه پرستیˈ و ˈفقدان نظافت و بهداشتˈ از جمله مهمترین ویژگی های اعراب بدوی بود که با ظهور اسلام، به تدریج جامعه عربستان از این گمراهی ها و مشکلات خلاصی یافت.

عبادی افزود: امروزه در جوامع کنونی هنوز رد پای جاهلیت مدرن که به مراتب بدتر از جاهلیت عرب می باشد به چشم می خورد که ˈامانیسم یا انسان پرستیˈ، ˈثروت پرستیˈ، ˈقدرت پرستیˈ و ˈغارتگریˈ از مشخصه های جاهلیت مدرن بشر امروز می باشد.

وی از آمریکا و رژیم صهیونیستی به عنوان سردمداران جاهلیت مدرن یاد کرد و گفت: وقتی می بینیم ۷۵ درصد ثروت جهان در انحصار و اختیار آمریکا و صهیونیسم می باشد، گواه ثروت پرستی بشر امروز می باشد.

به گفته عبادی: گواه قدرت پرستی آمریکا آن است که نمی خواهد در منطقه خاورمیانه هیچ کشور قدرتمندتر از رژیم صهیونیستی بشود و آن ها حتی به رژیمهای دست نشانده خود نیز اجازه پا گرفتن نمی دهند .

وی افزود: در این بین تنها نظامی که از مسیر اسلام منحرف نشد، جمهوری اسلامی ایران می باشد، زیرا از پیام بعثت و آموزه های اسلامی و به طور اخص از ولایت فقیه دور نشده است.۶۶۶/۱۱۰

 

انتهای پیام /*

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا