امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: مراکز آموزش عالی ابزار دست جریان‌های سیاسی نشوند

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: مراکز آموزش عالی ابزار دست جریان‌های سیاسی نشوند
نماینده مردم بیرجند،‌ خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: مراکز آموزش عالی ابزار دست جریان‌های سیاسی قرار نگیرند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند در رابطه به سخنرانی علی مطهری در دانشگاه صنعتی بیرجند اظهار داشت: فساد اقتصادی و سیاسی بدون هزینه نیست و افرادی هستند که طلبکار می‌شوند و سعی به مقابله می‌کنند.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان براساس صلاحیت افراد عمل می‌کند، تصریح کرد: انتخاب افراد از جناح‌های خاص توسط شورای نگهبان توقع بی‌جایی است و از جناح‌های مختلف به اندازه هم رد صلاحیت می‌کند.

نماینده مردم بیرجند،‌ خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس خبرگان جایگاه نظارتی دارد، افزود: این نهاد امور را بررسی می‌کند و صلاحیت رهبر را مورد دقت نظر دارد و در احوال کشور به رهبری کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌ باید فضای علمی باشد، خاطرنشان کرد: مراکز آموزش عالی ابزار دست جریان‌های سیاسی مختلف قرار نگیرند و باید مهمترین دغدغه آنها ارتقاء جایگاه علمی ایران باشد.

– See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930830000278#sthash.qb7LJtg2.dpuf

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا