امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه اتصال ریلی خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور به توفیق الهی در بودجه ۹۴ در ردیف اجرایی قرار گرفت

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه اتصال ریلی خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور به توفیق الهی در بودجه ۹۴ در ردیف اجرایی قرار گرفت
سید محمد باقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: زمینه اتصال ریلی خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور که در چند سال اخیر وعده داده شده، ولی عملی نشده بود بالاخره به توفیق الهی در بودجه ۹۴ در ردیف اجرایی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی تصریح کرد: این مصوبه از سفرهای استانی دولت قبل در نهم آبان‌ماه ۸۶ گرفته شد و امروز توسط دولت تدبیر و امید قفل‌گشایی شد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مسیر راه‌آهن شرق کشور گناباد، قاین، بیرجند نهبندان و زاهدان است.

عبادی گفت: در شش ماه قبل جلسه‌ای با رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان استان برگزار کردیم که صورت جلسه نیز مکتوب است که در این جلسه رئیس مجلس شورای اسلامی روی مسئله کشیدن خط آهن تاکید داشتند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور دیدارهای مکرر داشتیم و ایشان هم به ردیف قرار گرفتن بودجه اجرایی پروژه راه‌آهن شرق کشور تاکید کردند.

وی ادامه داد: با تلاش‌های پیاپی با وزیر ایشان طی دو بار نامه به مجلس بر ردیف اجرایی قرار گرفتن پروژه سفارش کردند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان اعتبار اختصاص داده شده به پروژه مذکور ۱۰ میلیارد در سال جاری است، افزود: ردیف بودجه مانند یک ظرف می‌ماند که به مرور پر می‌شود و بودجه‌های بیشتری در سال‌های بعد به خود اختصاص می‌دهد.

عبادی خاطر نشان کرد: از نمایندگان ادوار گذشته هم که نسبت به خط آهن پیگیری‌هایی داشته‌اند کمال تشکر را دارم و همچنین از مردم صبور که در این مدت صبر و حوصله به خرج دادند قدر دانی می‌کنم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا