امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: تمام مسائل و مشکلاتی که در خصوص آسیب‌های اجتماعی و یا در سایر حوزه‌ها وجود دارد با تکیه بر فرهنگ اسلامی قابل حل است/ نیروی انتظامی، فرهنگ سازی را در جامعه نهادینه کرد

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: تمام مسائل و مشکلاتی که در خصوص آسیب‌های اجتماعی و یا در سایر حوزه‌ها وجود دارد با تکیه بر فرهنگ اسلامی قابل حل است/ نیروی انتظامی، فرهنگ سازی را در جامعه نهادینه کرد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان بیرجند با اشاره به اینکه خراسان جنوبی به لحاظ امنیت از سطح بسیار بالایی بر خوردار است، افزود: امنیت بالا در کشور مدیون تلاش‌ها و زحمات نیروهای مسلح است که باید همه قدر آن را بدانیم.

IMG_0177

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌‎های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،‌ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان و استان تاکید کرد: یکی از رسالت‏‌های مهم مسئولان در برنامه‏‌ریزی و مدیریت، داشتن نگرشی عمیق در مسائل فرهنگی جامعه است. وی در ادامه افزود: توجه به مسئله فرهنگی سبب پیشرفت جامعه می‌شود. عبادی در ادامه اظهار داشت: تأسیس دفتر فرماندهی انتظامی شهرستان خوسف کار پسندیده‌ای بود، چراکه در نزدیکی این شهرستان کویر وجود دارد و بستری برای وقوع جوم است.

 IMG_0179

در ادامه این دیدار سرهنگ حسین شجاعی نسب،‌ فرمانده نیروی انتظامی بیرجند گفت: در راستای طرح نظرسنجی تکریم ارباب رجوع در کلانتری‌ها که از طرف نیروی انتظامی کشور صورت گرفت، استان خراسان جنوبی موفق به اخذ رتبه برتر در این زمینه شد. وی در ادامه افزود: وقوع جرم در استان خراسان جنوبی در سطح پایینی قرار دارد و اکثر جرم‌های صورت گرفته سرقت‌های کوچک بوده است.  سرهنگی شجاعی نسب، در ادامه به تأسیس فرماندهی انتظامی شهرستان خوسف اشاره کرد و یادآور شد: در دهه فجر فرماندهی انتظامی شهرستان خوسف تاسیس گردید و به طور مستقل فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا