امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در نشستی مشکلات و درخواست های هیأت مدیره پروژه فولاد بیرجند را بررسی کرد

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در نشستی مشکلات و درخواست های هیأت مدیره پروژه فولاد بیرجند را بررسی کرد

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی بعد از دیدار با اعضای هیات مدیره فولاد بیرجند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از مشکلات مهم این پروژه موضوع مسائل زیست محیطی است، گفت: مسئولان این پروژه جلساتی را با مسئولان سازمان محیط زیست در تهران داشته‌اند که اگر هم مشکلی وجود داشته باشد؛ آن را پیگیری خواهم کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات دیدار با اعضای هیات مدیره فولاد بیرجند پرداخت و با تاکيد بر اينکه در مجموع مديران دستگاههاي اجرايي بايد از سرمایه گذارانی که برای سرمایه گذاری به استان می‌آیند استقبال کنند، گفت: کوتاهی در این زمینه قابل بخشش نیست.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته سرمایه گذاران هم باید جدیت لازم را در پیگیری پروژه خود داشته باشند تا سیستم اجرایی استان از آن دلسرد نشود.

حجت الاسلام عبادی گفت: سرمایه گذار پروژه فولاد بیرجند در کار خود پیگیري و جدیت خوبي را داشته است و تاکنون هزینه مادی و زمانی زیادی را نيز در مرکز استان پرداخت کرده است که امیدواریم این پروژه نیز به سرانجام برسد. وی یادآور شد: سرمایه گذار هم در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده و مشکلات مجموعه اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه فولاد یک پروژه مادر و به نوعي تقویت کننده همه صنایع در کشور است، اظهار داشت: با توجه به اینکه فولاد؛ یک صنعت زیرساختی است، بسیاری از کارخانه ها و صنایع دیگر اقماری در کنار آن می توانند در استان مشغول به کار شوند و زمینه اشتغالزایی زیادی را برای جوانان به دنبال داشته باشد.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: پروژه فولاد بیرجند قرار است در ابتدا با تولید کنسانتره و گندله راه‌اندازی می‌شود و در تولید گندله نیاز کمتری به آب وجود دارد.

حجت الاسلام عبادی همچنین یادآور شد: در استان هایی که صنایع متعدد و فضای سرمایه گذاری وجود دارد به مانند کرمان، سرمایه گذاران برای تأمین آب مصرفی صنایع خود به دنبال انتقال آب از سایر نقاط کشور هستند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا