امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی سخنران، راهپیمایی اعتراض آمیز به هتک حرمت به ساحت پیامبراسلام(صلي الله عليه و آله) در بیرجند

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی سخنران، راهپیمایی اعتراض آمیز به هتک حرمت به ساحت پیامبراسلام(صلي الله عليه و آله) در بیرجند

فردا(پنجشنبه دوم بهمن‌ماه)، مردم، مسئولان، بازاریان و اصناف و طلاب بیرجند در پی اهانت نشریه‌ای فرانسوی به پیامبر اسلام (صلي الله عليه و آله) تجمعی اعتراض‌آمیز در میدان ابوذر این شهر برگزار می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مرتضی ابراهیم‌زاده، مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، گفت: در پی توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام صلی‌الله‌ علیه‌ و آله‌ و سلم، صبح روز پنج شنبه در شهر بیرجند راهپیمایی اعتراض‌آمیز با حضور آحاد مختلف مردم و مسوولان برگزار می‌شود.

وی افزود: این راهپیمایی ساعت ۱۰ صبح و از میدان شهدا به سمت میدان ابوذر خواهد بود.

گفتنی است، سخنرانی محوری این راهیپمایی حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی، نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی است.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا