نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: خدمت‌رسانی مطلوب به روستاها از اهداف اصلی انقلاب اسلامی است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اهداف اصلی انقلاب انجام خدمات مطلوب در روستاها است.

به گزارش روابط عمومی دفتر حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی شامگاه سه‌شنبه در برنامه دهگردشی به روستاها زیرگ، نوغاب و سیسکان سفر کرد و با اشاره به مشکلات مردم این روستاها، اظهار داشت: هدف از انقلاب اسلامی خدمت‌رسانی بهتر به مردم در تمامی نقاط ایران به ویژه در روستاها و دورترین مناطق کشور است.

وی افزود: در رژیم طاغوت توجه به مردم نمی‌شد ولی به برکت انقلاب اسلامی در حال حاضر خود مسئولان با این گونه برنامه‌ها به خدمت مردم می‌روند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هدف انقلاب خدمات مطلوب در روستاها است که حتی صرفه اقتصادی نداشته ولی اجرایی شده است.

عبادی،اظهار داشت: ما باید شکرگذار آنچه که انقلاب اسلامی به ما داده است باشیم و در همراهی و همکاری با دولت، مسئولان و مردم نیز تلاش کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران فراز و نشیب‌های زیادی داشته است و در زمانی که دست دولت‌ها باز بوده امکانات و تجهیزاتی را برای مردم فراهم کرد و اخیرا دشمن انقلاب اسلامی را در شدیدترین تحریم‌ها قرار داد تا کمر ملت را بشکند اما هیچ چیز در سخت‌ترین شرایط و تحریم‌ها ما را از اهداف اسلام، پایبندی به انقلاب و آرمان‌های امام (ره) منصرف نمی‌کند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دهگردشی مسئولان و اینکه خودشان به سراغ مردم می‌روند از دو هدف برخوردار است.

عبادی بیان کرد: هدف نخست دهگردشی دید و احوالپرسی از مردم منطقه و خسته نباشید که نیاز روحی مردم را جواب دادن است و هدف دیگر مسئولان با بررسی شرایط منطقه در رفع مشکلات مردم هرقدر امکان و قانون اجازه می‌دهد می‌کوشند.

وی افزود: دولت خدمتگزار نیز تمام تلاش خود را در راستای رفع مسائل بهداشتی، درمانی، کشاورزی، احیای قنوات و راه‌های مواصلاتی در حد امکان انجام می‌دهند و حتما اگر کاری شدنی باشد مسئولان انجام می‌دهند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: استقلال و آزادی سختی‌ها و رنج‌هایی نیز دارد که مردم در بد ترین شرایط، هشت سال دفاع مقدس و تحریم‌های اقتصادی با وحدت پشت سر ولی فقیه حرکت می‌کنند.

عبادی بیان کرد: ملت ما مشکلات فراوانی در راه انقلاب با سر بلندی پشت سر گذاشته است و این بار نیز تحریم‌های اقتصادی را با عنایت خداوند و مدیریت درست پشت سر می‌گذارند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب دینی است و مردم وحدت و حضور در صحنه وظیفه خود را به درستی عمل می‌کنند، افزود: هیچ انقلابی به اندازه انقلاب اسلامی ایران تحت فشار اقتصادی، تهدید و تحریم نبوده است که همه را پشت سر بگذارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در حال حاضر با تحریم‌ها مردم با مشکلاتی مواجه هستند اما توکل مردم به پروردگار و رأس نظام ولایت فقیه است و آینده این انقلاب روشن است.

عبادی بیان کرد: با تمام این مشکلات در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران جزو پیشرفته‌ترین کشورها در زمینه علم، هوا و فضا و جزو چهار کشور برتر در زمینه پهپاد بدون سرنشین و سایر افتخارات دیگر است.

وی افزود: انقلاب اسلامی کشورها منطقه لبنان، سوریه، یمن، عراق، بحرین و کشورهای عربی را از لحاظ قلبی به دست خود آورده است و با عمق معارف قوی دنیا را به دنبال خود می‌کشد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.