امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: گازرسانی به شهرهای قهستان و اسدیه در نیمه دوم سال جاری

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: گازرسانی به شهرهای قهستان و اسدیه در نیمه دوم سال جاری

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چتر امنیت نعمت بزرگی است، گفت: گازرسانی به شهرهای قهستان و اسدیه شهرستان درمیان در نیمه دوم سال جاری افتتاح می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح میدان امام رضا (ع) و ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر گزیک با بیان اینکه چتر امنیت نعمت بزرگی است، اظهار داشت: کارهای عمرانی، فرهنگی و علمی در زیر سایه امنیت انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در دهه فجر شاهد روشن شدن مشعل گاز در شهرهای قهستان و اسدیه خواهیم بود، گفت: شرکت گاز باید اولویتی برای شهرهای طبس مسینا و گزیک داشته باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه سیمان باقران، افزود: سیمان باقران تسهیلات زیادی گرفته است و امیدواریم به‌زودی شاهد افتتاح این پروژه عظیم باشیم.

فرماندار درمیان نیز در این مراسم تصریح کرد: گازرسانی به شهر قهستان و اسدیه در دهه فجر انجام می‌شود و دو شهر طبس مسینا و گزیک در فاز بعدی انجام خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا