امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: بزرگترین ظرفیت ایران اسلامی تکیه بر توانایی داخلی است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی: بزرگترین ظرفیت ایران اسلامی تکیه بر توانایی داخلی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی در جمع اهالی روستاهای هج و نج ، حصار سنگی و افکشت از توابع بخش مرکزی شهرستان بیرجند با اشاره به اقدامات خوب و بجای کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستاهای محروم اظهار داشت:  کمیته امداد امام خمینی(ره)یک نهاد انقلابی است که در کشور به صورت جهادی عمل کرده است.کمیته امداد نهادی است که کار را به سرعت برای محرومین به سرانجام می رساند

حجت الاسلام عبادی افزود:کمیته امداد امام خمینی (ره) در بحث اشتغال به صورت بسیار خوبی عمل کرده است که جای تشکر دارد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کشور مشکلاتی وجود دارد بیان کرد: باید از ظرفیت های موجود در کشور به صورت صحیح استفاده بهینه شود.

وی افزود: یکی از ظرفیت هایی که استفاده شده و هنوز امکان استفاده بیشتر را دارد، توانایی های مردم است. از این ظرفیت در زمان شاهنشاهی استفاده نمی شد و به توان و رضایت آمریکا پرداخته می شد.

حجت السلام سید محمدباقرعبادی ادامه داد: ظرفیتی که  به برکت انقلاب در ۸ سال دفاع مقدس مقابل تمام دنیا ایستادگی کرد.

حجت الاسلام عبادی خاطر نشان کرد: اگر توجه به توانایی های ملت کم شد و امیدمان استعمارگران باشد یقینا آسیب پذیر خواهیم شد

نماینده مردم بیرجند،دریمان و خوسف در خانه ملت مهمترین مشکل استان را کمبود آب مطرح کرد و بیان کرد: دوات باید برای طرح انتقال آب چاره ای بیاندیشد و سریعا وارد عمل شود. اساسی ترین مشکل جامعه  مشکل اشتغال است که دولت باید به صورت ضربتی وارد عمل شود و برنامه ای ارائه دهد که شفاف باشد و مردم آن را لمس کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا