امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: عملیات اجرایی دوبانده کردن محور بیرجند – قاین سرعت یابد

نماینده مردم بیرجند در مجلس: عملیات اجرایی دوبانده کردن محور بیرجند – قاین سرعت یابد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قول مساعد معاون وزیر راه در جهت تسریع در عملیات اجرایی دوبانده کردن این محور گفت: باید در راستای ماندگاری جمعیت شرق کشور توجه اساسی شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار با  وزیر پیشنهادی نیرو و وزیر راه  اظهار داشت: به همراه نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و شهرستازی دیدار داشتیم و درخصوص جاده بیرجند –قاین صحبت شد.

وی افزود: در یکی دو سال گذشته سرعت ساخت این جاده خوب بوده است که تمام آن به مناقصه رفته و کمپینی در این زمینه تشکیل شد که امیدواریم سبب سرعت کار در این جاده شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: معاونان وزیر راه قول دادند که این مسیر با وجود کوهستانی بودن سریع‌تر ساخته شود.

عبادی افزود: در چند روز گذشته شاهد سرمایه‌گذار آفریقای جنوبی با سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد تومانی در خوسف بودیم که اشتغالزایی بیش از ۱۰۰ نفر را فراهم کرد.

وی از حضور بنیاد برکت و آستان قدس رضوی در سرمایه‌گذاری پروژه‌های مختلف استان خبر داد و اظهار داشت: انجام پروژه‌های مختلف خراسان جنوبی با حضور سرمایه گذاران به توسعه استان کمک می‌کند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد مستضعفان در واگذاری زمین‌های مختلف اقداماتی انجام داده و زمین برای احداث سالن چند منظوره در خیابان شهید آوینی بیرجند جانمایی شده است.

عبادی با اشاره به دیدار با وزیر پیشنهادی نیرو افزود: در بحث انتقال آب و بارورسازی ابرها نکاتی مطرح کردیم تا تبعیض و ناعدالتی در بین استان‌ها صورت نگیرد.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده در سال گذشته بیش از ۸ مرتبه باروری ابرها انجام شد اظهار داشت: در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی نیز مشکلات مشکلات روستائیان، آب و کمبود اعتبار مطرح شد که قول‌هایی نیز در این زمینه داده شد.

عبادی افزود: در دیدار وزیر نیرو بر کمبود برنامه‌های ایشان در آبرسانی و استفاده آب و فاضلاب تاکید کردم که در این زمینه استان‌های مرزی را مدنظر قرار دهند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تلاش مضاعف در جهت برطرف کردن مشکلات مردم گفت: ماندگاری جمعیت در شرق کشور از مباحثی بسیار مهمی است که در این دیدارها مطرح شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا