امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: فلسطین در صف نخست مبارزه با استکبار است

نماینده مردم بیرجند در مجلس: فلسطین در صف نخست مبارزه با استکبار است

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی گفت: فلسطین در صف نخست مبارزه با استکبار است که باید حمایت شده و از جلوگیری رشد غده سرطانی اسرائیل به صفوف دیگر جلوگیری شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از تسنیم؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی شب گذشته در افتتاح مرکز نیکوکاری الغدیر شهرک شهید مفتح بیرجند، اظهار کرد: دین اسلام بر خلاف بسیاری از ادیان که فقط ارتباط با خالق را سامان‌دهی می‌کند، علاوه بر آن، ارتباط با مخلوق نیز در دستور خود دارد.

وی افزود: از دیدگاه اسلام کسی که فقط به عبادت مشغول باشد اما از احوال مردم و اطرافیان خود آگاه نباشد از مسلمین نیست.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه این را داشته که این دو ارتباط را ساماندهی کند و نیز کمیته امداد امام (ره) به عنوان یکی از نهادهای متولد شده در انقلاب توجه ویژه به محرومان داشته است.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: کمیته امداد مشارکت مردم را در این زمینه بر انگیخته است که به افراد نیازمند کمک کند و به برکت انقلاب این مهم به دست آمده است.

وی افزود: نامگذاری روز قدس در ماه مبارک رمضان خود نشان دهنده توجه به خلق و در کنار آن توجه به مردم و مسلمانان محروم سایر نقاط دنیا است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بیزاری جستن از طاغوت در کنار عبادت خداوند و کمک به هم‌نوع خود از پیام‌های خود در روز قدس در این ماه پر برکت است، و در کنار یک وظیفه شرعی و اسلامی روز قدس یک وظیفه ملی برای تمامی انسان‌ها با هر دین و مذهبی است.

حجت الاسلام عبادی گفت: فلسطین در صف نخست مبارزه با استکبار است که باید حمایت شود و از جلوگیری رشد غده سرطانی اسرائیل به صفوف دیگر جلوگیری شود چراکه اگر مقاومت فلسطین در خط مقدم اسلام شکسته شود دشمن به خود اجازه تعرض به سایر کشورهای اسلامی و صفوف دیگر را به خود می‌دهد.

وی افزود: خراسان جنوبی بسیار متدین و از لحاظ اقتصادی محروم‌ترین و در عین حال خیرترین مردم در کشور هستند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کمیته امداد امام (ره) از ابتدای انقلاب با کار و تلاش شبانه‌روزی خود نه تنها به نیازمندان کمک و دستگیری کرده بلکه یک نهاد اشتغال‌زا نیز بوده است.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: هرجا مشارکت مردم باشد، موفقیت به دنبال آن است و منشأ بسیاری از پیشرفت‌ها در ملت‌ها و منطقه‌ها است.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا