امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند؛درمیان و خوسف در مجلس: مسئولان اجرایی خراسان جنوبی برای حل مشکلات منطقه خور بکوشند

نماینده مردم بیرجند؛درمیان و خوسف در مجلس: مسئولان اجرایی خراسان جنوبی برای حل مشکلات منطقه خور بکوشند

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شبکه آبرسانی در استان به ویژه بیرجند فرسوده بوده و مسئولان باید توجه ویژه داشته باشند گفت: بهره‌مندی و داشتن گاز حق طبیعی مردم منطقه خور است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل ازخبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام  و المسلمین سید محمدباقر عبادی ظهر امروز به همراه فرماندار و تنی چند از مسئولان با حضور در مناطق عشایری بلنجیر، کلاته باغ، زرکش، چشمه موسی از نزدیک مشکلات مردم عشایری را بررسی و پیگیری کردند.

وی در جمع مردم عشایری ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان اظهار داشت: ما با کسی سرجنگ نداریم و حرف ما استقلال آزادی جمهوری اسلامی است و استعمارگران جمهوریت و آزادی ما را نمی‌خواهند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دوران مصدق با آمریکا رابطه داشته‌ایم و همان آمریکایی که برای مصدق آغوش باز کرد در ۲۸ مرداد بر علیه ما کودتا کرد و چرا تصور می‌کنیم که “مرگ بر آمریکا” نباید بگوییم که ممکن است به لبخندها دل خوش کنیم و مثل مصدق خوابمان ببرد.

وی بیان کرد: حرف ما این است که هرکس با استقلال و جمهوریت ما مخالفت و مبارزه کند مردم ما او را به راحتی رها نخواهند کرد.

عبادی افزود: مسئولان اجرایی در حل مشکلات مردم بکوشند که خدمت به مردم یک  موهبت الهی است و هرکس مشکلی از مشکلات مردم را حل کند دریچه‌ای در بهشت برای خودش می‌گشاید.

نماینده مردم بیرجند خوسف درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون عشایر در مجلس تشکیل شده است و در برنامه ششم توسعه خوب دیده شده‌اند و عشایر ما نباید احساس کند که برای او کار نیست و هویت فرهنگی آنها باید باقی بماند و به فرمایش امام خمینی (ره) عشایر ذخایر فرهنگی کشور هستند.

عبادی افزود: گاز حق مردم منطقه خور است و باید از این نعمت الهی برخوردار شوند و نیز باید قدر آب را بدانیم و باتوجه به اینکه شبکه آبرسانی فرسوده است و این باعث هدر رفت آب می‌شود مسئولان باید توجه ویژه‌ای داشته باشند و آبی که از دریایی عمان قرار است به استان بیاید باتوجه به اینکه خیلی گران تمام می‌شود فقط باید به مصرف خانگی و صنعتی برسد و مثل طلا قدرش را بدانیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا