امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: مشکلات خانواده‌های شهدا در خراسان جنوبی برطرف شود

نماینده مردم بیرجند در مجلس: مشکلات خانواده‌های شهدا در خراسان جنوبی برطرف شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا جزو ذخایر نظام و انقلاب هستند گفت: دستگاه‌های اداری باید آرامش‌بخش برای خانواده‌های شهدا بوده و مشکلات آنها به ویژه مشکلات اداری باید برطرف شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل ازخبرگزاری تسنیم حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی اظهار داشت: خانواده‌های شهدا ذخایر نظام و انقلاب بوده و در هر کجا که باشند سبب نورانیت می‌شوند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید خانواده‌های شهدا در جامعه دچار مشکلاتی باشند.

وی با بیان اینکه مردم استان هم مردمانی صبور و قانع هستند و باید حداکثر آرامش را داشته باشند افزود: درآمدهای پایین، کم کارهای برخی مسئولان، هزینه‌های زیاد زندگی و تحریم‌ها سبب ایجاد مشکلات زیادی برای مردم شده است.

عبادی بیان کرد: دستگاه‌های اداری باید آرامش‌بخش برای خانواده‌های شهدا باشند و بنیاد شهید جایگاه خاص خود را دارد چون با خانواده‌های شهدا در ارتباط است و هنگامی که خانواده شهدا به دستگاهی مراجعه می‌کنند باید آرامش داشته باشند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نوع رفتار ما در جامعه از اهمیت زیادی برخودار است افزود: وظیفه ما ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و خدمت رسانی به خانواده‌های شهدا است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار داشت: مردم استان خراسان جنوبی مردمانی صبور، قانع و متدین بوده که در چند ماه پذیرفتن مسئولیت در استان جز خوبی از این مردم چیزی ندیده‌ام.

حجت‌الاسلام عزیزی با بیان اینکه یکی از وظایف سازمان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رفع مشکلات خانواده‌های شهدا است، افزود: خانواده‌های شهدا گاهی با مشکلاتی از جمله بیماری، مشکلات نقل و انتقالات در ادارات مواجه‌اند که تلاش داریم این مشکلات برطرف شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا