امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: مشکلات روستاهای بخش مرکزی بیرجند برطرف می‌شود

نماینده مردم بیرجند در مجلس: مشکلات روستاهای بخش مرکزی بیرجند برطرف می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مهم‌ترین مشکل مردم در سه روستای بخش مرکزی بیرجند مشکل آب است، گفت: در تلاش هستیم تا با انجام سفرهای دهگردشی مشکلات مردم را برطرف کنیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی شامگاه سه‌شنبه در مراسم دهگردشی سه روستای مزداب، آسو و نقنج بخش بیرجند در جمع مردم این روستاها اظهار داشت: خدا را شاکرم که بار دیگر توانستم در مدت کاری خود در بین شما مردم بیایم و از نزدیک با مشکلات شما آشنا شوم.

وی افزود: تاکنون در مدت کاری خود توانستم ۲۳۰ روستا را به صورت دهگردشی بازدید کنم و روستائیان حق بسیار بزرگی بر گردن ما دارند چرا که آنها مردمانی سخت کوش بودند که در تمامی صحنه‌ها حضور داشتند و ثابت کردند که پشتیبان ولایت فقیه هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: از دوران انقلاب تا دفاع مقدس روستائیان پابه‌پای دیگر اقشار جامعه برای دفاع از اسلام و کشورشان تلاش کردند.

روستائیان با تولید محصولات خود در اقتصاد مقاومتی گام بلندی برمی‌دارند

عبادی بیان کرد: روستائیان با تولید محصولات خود در عرصه اقتصاد مقاومتی گام بلندی برداشته و به چرخه اقتصاد کشور کمک می‌کنند و روستائیان امروز از ولایت فقیه دفاع می‌کنند و گوش به فرمان رهبر هستند اما در طول چند سال اخیر متاسفانه خشکسالی‌ها سبب شده این قشر از جامعه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنند.

وی اظهار داشت: علت حضور ما در روستاها به این دلیل است که گره از کار مردم باز کنیم و مردم این را احساس کنند که مسئولان در کنار آنها هستند و به مردم اهمیت می‌دهند و علت حضور ما این است که با مشاهده در صدد رفع آن تلاش کنیم و موارد را به دستگاه‌های اجرایی ارجاع دهیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیشتر مشکلات مردم در روستاها مشکل آب آشامیدنی است و خشکسالی‌ها کار را برای زندگی مردم سخت کرده است.

عبادی عدم آنتن‌دهی گوشی تلفن همراه، گازکشی، ترمیم جاده و مسیر راه نیز از مهم‌ترین مشکلات مردم در این سه روستا دانست و بیان کرد: امید است تا جایی که می‌توانیم در راستای حل مشکلات به ویژه مشکلات کشاورزی برآییم.

وی با اشاره به فداکاری‌های روستائیان اظهار داشت: فداکاری‌ها و رشادت‌های شما مردم نقطه عطفی در انقلاب بود که بر هیچ کس پوشیده نیست و هر کس که بخواهد با انقلابی که شما مردم به فرموده امام به وجود آوردید، با آن مقابله کند به جایی نمی‌رسد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های مردم سبب شد تا انرژی هسته‌ای تا به امروز به این مرحله برسد واین پیشرفت برای هیچ کس در دنیا قابل انکار نیست و هیچ فردی نمی‌تواند دانش و انرژی هسته‌ای را از این مردم بگیرد.

عبادی افزود: افرادی که روی دانش ما حساس هستند، اگر روزی آن را به دست آورند باز بر قوتی دیگر از ملت ایران دست می‌گذارد و تلاش می‌کنند تا مانع پیشرفت آن شوند و دشمن از همدلی و مقاومت شما روستائیان در برابر مشکلات می‌ترسد و از ایستادگی شما بیم دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در بخش گازرسانی با شرکت گاز شهرستان بیرجند توافقاتی انجام شده که در صورت امکان برای مردم این منطقه که در نقطه‌ای کوهستانی زندگی می‌کنند و فاصله‌ای تا محلی که گازکشی انجام شده ندارند، این مشکل مردم برطرف شود.

وی افزود: آنتن‌دهی گوشی همراه که تاکنون در این منطقه میسر نبود نیز با راه‌اندازی سایت آنتن‌دهی فراهم شد و برای مشکل تأمین آب آشامیدنی نیز مقرر شد آب و فاضلاب روستایی پیگیری‌های لازم را انجام و در راستای آبرسانی با تانکر در کوتاه‌مدت اقدام کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا