امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند؛درمیان و خوسف درمجلس:مشکل ۴۰ ساله مردم بیرجند در زمینه اسناد و املاک برطرف شد

نماینده مردم بیرجند؛درمیان و خوسف درمجلس:مشکل ۴۰ ساله مردم بیرجند در زمینه اسناد و املاک برطرف شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مشکل ۴۰ ساله مردم بیرجند درخصوص زمین‌های معروف به موسوی برطرف شد و اسناد بخشی از این زمین‌ها به مردم واگذار شد که امیدواریم هر چه زودتر مابقی املاک هم به مردم واگذار شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سید محمد باقر عبادی به نقل خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی صبح امروز در جلسه واگذاری اسناد و املاک به مردم بیرجند که در محل مسجد امام حسین (ع) برگزار شد اظهار داشت: بنیاد مستضعفان کشور در سفر دو سال قبل خود به خراسان جنوبی زمینی در خیابان شهید آوینی که قیمت آن هم بسیار زیاد بود به عنوان پروژه خوب و در سطح کلاس ملی احداث کرد که در حال حاضر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از اسناد، املاک امروز در شهر اسدیه تقدیم مردم شد و بخشی نیز در این مراسم در بیرجند تقدیم مردم می‌شود که جمع کل اسناد واگذار شده ۸۰۰ سند است که از تلاش‌های بنیاد مستضعفان کمال تشکر را داریم.

عبادی افزود: در بنیاد مستضعفان تاکنون مدیریت‌های مختلفی خدمت کرده‌اند اما نوع مدیریت و فعالیت آقای سعیدی‌کیا متفاوت است و امیدواریم اسنادی که هنوز باقیمانده هرچه زودتر به مردم واگذار شود.

فرماندار شهرستان بیرجند نیز در این مراسم اظهار داشت: امروز بخشی از مشکل چهل ساله مردم بیرجند در زمینه اسناد املاک موسوی برطرف می‌شود که امیدواریم مابقی اسناد هم در بازده زمانی دیگر هر چه زودتر اهدا شود.

ناصری افزود: اقدام امروز بنیاد مستضعفان شادی و خوشحالی مردم را در بردارد و در مورد اسناد املاک پلاک ۲۴۶ هنوز ۲۰۰ سند دیگر باقیمانده است که امیدواریم هر چه زودتر به مردم واگذار شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا