امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: واقفان به کمک توسعه پژوهشی و فضاهای آموزشی استان خراسان جنوبی بشتابند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: واقفان به کمک توسعه پژوهشی و فضاهای آموزشی استان خراسان جنوبی بشتابند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون هیچ مکانی به نام مجمع خیریه برای احداث حوزه‌های علمیه تاسیس نشده است گفت: این استان کمبودهای زیادی در زمینه فضای آموزشی دارد که در این راستا نیازمند وقف هستیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سید محمد باقر عبادی به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک هفته وقف اظهار داشت: تاکنون هیچ مکانی به نام مجمع خیرین برای احداث حوزه‌های عملیه تاسیس نشده که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: استان خراسان جنوبی به خصوص در مرکز استان کمبودهای زیادی در زمینه فضای آموزشی است که در این استان در این راستا نیازمند به وقف هستیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: وقف سنت جاریه است که می‌تواند بهترین توشه از دنیا برای آخرت باشد و همانا وقف یکی از سنت‌های الهی است که دارای پاداش اخروی و آثار دنیوی زیادی است.

عبادی با بیان اینکه وقف در تمامی زمینه‌ها می‌تواند راهگشا باشد و تا هنگامی که از موقوفه به مردم برکت برسد خیر آن به واقف می‌رسد، افزود: حوزه‌های علمیه یکی از مکان‌هایی است که در استان خراسان جنوبی نیازمند وقف است و در این راستا تنگناهای زیادی وجود دارد.

عبادی با بیان اینکه وقف پنجره‌ای از آخرت به سوی دنیا است افزود: وقف در این دنیا آثار اجتماعی، معنوی، فرهنگی و در آن دنیا برکات زیادی دارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا