امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: ۲۱ کیلومتر از محور بیرجند ـ قائن آماده بازگشایی است

نماینده مردم بیرجند در مجلس: ۲۱ کیلومتر از محور بیرجند ـ قائن آماده بازگشایی است

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر با بازدید صورت گرفته ۲۱ کیلومتر از محور بیرجند ـ قائن آماده بازگشایی است که در زمینه بحث‌های ایمنی و نصب علائم و تجهیزات راه اقدامات در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی صبح امروز در بازدید از روند فعالیت احداث محور بیرجند- قائن اظهار داشت: یکی از مطالبات مهم مردم استان که از این محور رفت و آمد دارند دوبانده شدن این محور است.

وی با اشاره به اینکه جاده متعلق به شهرستان خاصی نیست و همه مردم از آن استفاده می‌کند افزود: طبیعاً با توجه به حجم ترافیک و عبور مرور در این محور تلفات زیاد و حوادث منجر به فوت را شاهد هستیم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این شرایط تاکید فراوانی بر دوباند شدن این محور شده و در این راستا دیدارهای متعددی با وزیر راه و معاونان وی انجام گرفته که قولهایی در جهت مساعدت هر چه بیشتر برای اتمام این پروژه داده شده است.

عبادی بیان کرد: با توجه به پیگیری‌های نمایندگان خراسان جنوبی و مدیرکل راه و شهرسازی استان با بازدیدهای به عمل آمده شاهد هستیم که در جهت ساخت این محور خوب کار شده است.

این مسئول افزود: در حال حاضر با بازدید صورت گرفته ۲۱ کیلومتر از این محور آماده بازگشایی است که در زمینه بحث‌های ایمنی و نصب علائم و تجهیزات راه اقدامات در حال انجام است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هدف ما از بازدید این بود که از نزدیک شاهد وضعیت ساخت این محور و میزان پیشرفت باشیم و صبحت‌های پیمانکاران این محور را بشنویم.

وی افزود: در راستای مطالبات پیمانکاران محوربیرجند ـ قائن نیز با وزارتخانه مربوط پیگیری‌ها را انجام می‌دهیم تا مطالبات پیمانکاران هرچه زودتر پرداخت شود.

عبادی با اشاره به ارزیابی سرعت این پروژه تصریح کرد: در مجموع سرعت این پروژه خوب بوده است و مردم هم که از این محور عبور می‌کنند اقدامات صورت گرفته را می‌بینند و از مسئولان تشکر می‌کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا