امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند: سیاست‌های اقتصادی نادرست سبب ایجاد تحریم‌ها شده است

نماینده مردم بیرجند: سیاست‌های اقتصادی نادرست سبب ایجاد تحریم‌ها شده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه سیاست‌های اقتصادی نادرست سبب ایجاد تحریم‌ها شده است، گفت: افراد متعددی با بنده تماس گرفتند که سئوال خود را از رئیس جمهور پس بگیرم اما بنده همچنان ثابت قدم هستم.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع مردم روستاهای شهرستانک، چهکندک و گل از توابع شهرستان خوسف اظهار داشت: به علت اینکه به دیگر موضوعات زیاد پرداخته شده از اصل اشتغال غافل شده‌ایم. تصور ما از اشتغال این است که اداره‌ای آگهی استخدام بزند و ما نیز استخدام شویم که جوان باید فکر این‌طور استخدام‌شدن را از خود دور کند و به‌دنبال اشتغالزایی و کارآفرینی باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: ۵۰ درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار هستند و دولت نیز نمی‌تواند همگان را به کارگیری کند لذا باید خود جوانان دست به کار شوند و تغیراتی ایجاد کنند. بخشی از مشکلات ما بحث فرهنگی است که باید اصلاح شود و رویکردها تغییر کند.

وی گفت: ۳ بار از رئیس‌جمهور درخواست کردیم تیم اقتصادی خود را تغییر دهد و برای بانک مرکزی بارها فریاد زدیم که تغییر کند و در جلسات بارها مسئولان نشستند و گفتند که سیاست ارزی شما اشتباه است اما گوش شنوایی وجود نداشت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه بسته کنونی ارزی که وارد شده باید زودتر انجام می‌شد اظهار داشت: افراد متعددی به بنده زنگ زدند که سئوال خود را از رئیس جمهور پس بگیرید اما من همچنان به این موضوع ثابت قدم هستم.

عبادی گفت: سیاست‌های اقتصادی نادرست سبب ایجاد تحریم‌ها شده و دشمن نیز ارزیابی می‌کند و وقتی سیاست‌های اشتباه را می‌بیند وارد عرصه تحریم می‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بیان کرد: خشکسالی‌ها امان مردم را بریده است و زیرساخت‌ها نیز فراهم نیست و در هزینه‌های زندگی باید صرفه جویی شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا