امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند: نقاب چهره فتنه‌گران در ۹ دی برداشته شد

نماینده مردم بیرجند: نقاب چهره فتنه‌گران در ۹ دی برداشته شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: نقاب چهره فتنه‌گران در ۹ دی برداشته شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلین سید محمدباقر عبادی  با اشاره به حادثه نهم دی‌ماه سال ۸۸ اظهار داشت: حادثه نهم دی‌ماه یک واقعه ماندگار در طول تاریخ ایران اسلامی است.

وی افزود: مردم زمانی که احساس کردند که استعمارگران و فتنه‌گران با ارزش‌های مردم سر جنگ دارند و کمر به نابودی انقلاب اسلامی دارند بر آن شدند تا با حضور گسترده خود در صحنه حضور پیدا کنند و تیر خلاصی به جریان فتنه بزنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه حضور مردم موجب اعتماد به نفس ملت شد و دست فتنه‌گران را برای همیشه به کنج ذلت فرو برد.

وی اظهار داشت: مردم نشان دادند که نسبت به جمهوری اسلامی و امام و ولایت خود حساس هستند و با بصیرت و دقت حرکات دشمنان قسم خورده را رصد می‌کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران نشان دادند که دشمن شناس هستند و خط مشی که دشمنان درخواست داشتند بر عکس آن عمل کردند و در مجموع دشمن را دست کم نگرفتند.

حجت‌الاسلام عبادی افزود: دشمن در پی آن بود تا از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای که توسط بهائیت اداره می‌شد به مملکت آسیب بزند، ولی مردم ایران که در طول تاریخ از غربی‌ها خاطرات خوشی نداشتند با بصیرت دریافتند که استکبار جهانی منافع کشور را هدف گرفته است.

وی تصریح کرد: فتنه همیشه و در هر زمانی وجود دارد و همانگونه که هوا و هوس‌های انسانی تمام شدنی نیست فتنه هم تمام شدنی نیست و همیشه باید مراقب بود که فتنه‌ای تکرار نشود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به تصمیمات نظام و قوه قضائیه و شورای عالی امنیت ملی احترام می‌گذاریم و هر محاکمه‌ای که برای سران فتنه در نظر بگیرند را تبعیت می‌کنیم و آن چه که مسلم است این است که اگر فتنه‌گران محاکمه شوند یا نشوند، برای آینده‌گان ارزش و جایگاهی ندارند.

حجت‌الاسلام عبادی اظهار داشت: فتنه‌گران با حمایت استکبار جهانی سعی در مخدوش کردن حیثیت نظام و مقدسات اسلامی و همچنین ایجاد فاصله و رخنه بین مردم و ولایت را داشته‌اند.

وی افزود: نهم دی‌ماه یادآور حماسه پر افتخار برای ملت بزرگ ایران اسلامی در دفاع از نظام و انقلاب است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این روز تاریخی موجب شد به واسطه بصیرت، بیداری و هوشمندی ملت در دفاع از اسلام، مقدسات و ادای احترام بـه حضرت سیدالشهدا (ع) و ولایت فقیه باری دیگر حماسه‌ساز شوند.

حجت‌الاسلام عبادی بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند ملت ایران درس آموختگان مکتب عاشورای حسینی هستند و در راستای حمایت از ولایت که همان تداوم خط انبیاء و ائمه اطهار (ع) است، زیر بار ظلم و ستم نمی‌روند.

وی گفت: راهپیمایی مردم در ۹ دی سال ۸۸، آثار و برکاتی برای ملت ایران به دنبال داشت که این آثار شامل افزایش اقتدار، عزت و عظمت نظام اسلامی، کنار رفتن نقاب از چهره‌ی فتنه‌گران و شناخت بیشتر مردم نسبت به جنگ نرم غرب بود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان خارجی و داخلی بدانند، ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی هر زمانی که احساس کنند به باورها و ارزش‌های دینی و اعتقادی آنها توهین شده به میدان می‌آیند و در دفاع از نظام و پیروی از فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای به بیگانگان پاسخ دندان‌شکنی می‌دهند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا