امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر کمبود پزشک در روستاهای استان و به ویژه در شهرستان خوسف از مهمترین مشکلات حوزه سلامت استان است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر کمبود پزشک در روستاهای استان و به ویژه در شهرستان خوسف از مهمترین مشکلات حوزه سلامت استان است

حجت الاسلام محمدباقر عبادی در شورای اداری خوسف، با اشاره به فرارسیدن هفته کار و کارگر، اظهار کرد: پویایی اقتصاد کشور در گرو تلاش بخش خصوصی، کارفرمایان و به ویژه کارگران است.

به گزارش روابط عمومی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی افزود: اردیبهشت ۹۲، مشکلات مشاغل سخت و زیان آور در مجلس پیگیری شد که تاکنون هنوز دولت اجرایی نکرده اما اخیرا وزیر کار قول پیگیری این موضوع را داده است.

نماینده مردم بیرجند و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به ویژه تأمین اجتماعی باید به کارگران توجه بیشتری داشته باشد و حق و حقوق این قشر زحمتکش را به موقع پرداخت کند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها، گفت: حل مشکل تورم در مرتبه نخست و اشتغال جوانان در مرتبه بعدی باید به طور سریع مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به بازدید خود از روستاهای بخش خوسف، تصریح کرد: بنیاد مسکن باید نسبت به واگذاری زمین و صدور مجوز برای ساخت و ساز با مردم روستایی همکاری داشته باشد چراکه مشکلات این زمینه سبب مهاجرت روستاییان به شهر و افزایش حاشیه نشینی در شهرهای بزرگتر می شود.

نماینده مردم بیرجند و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: سراسر استان به ویژه شهرستان خوسف با کمبود پزشک عمومی مواجه هستند که می طلبد مسئولان امر به این مهم توجه داشته باشند.

حجت الاسلام عبادی اظهار کرد: اعتبارات موردنیاز برای احداث بیمارستان خوسف مشخص است و مسئولان باید بدون تردید و هرچه سریعتر به احداث این بیمارستان اقدام کنند.

وی با اشاره به پیگیری مشکلات بازرگانی خراسان جنوبی در مجلس، بیان کرد: وضعیت گمرک خراسان جنوبی نسبت به گمرک خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان وضعیت مطلوبی نیست.

نماینده مردم بیرجند و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: راه آهن و اتصال آن به خط ریلی کشور در مجلس مطرح شده و رئیس مجلس نیز درباره پیگیری این موضوع قول مساعد داده است.

انتهای پیام/ ب

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا